Зміст

 1. Особливості сольової рідини
 2. Які смаки краще підходять для сольових POD-систем
 3. Огляд найкращих брендів із сольовою рідиною
 4. Висновок

 

Сольові рідини для POD-систем стають дедалі популярнішими. Це рідина вищої міцності з концентрованим нікотином, який швидше та якісніше всмоктується в кров, забезпечуючи миттєвий удар по горлу та насичений смак пари. Що таке сольова рідина, чим вона відрізняється від звичайної, які має переваги і які її види існують - ми сьогодні й обговоримо. Приємного читання!

Особливості сольової рідини

Для розуміння того, що таке сольовий нікотин, необхідно спочатку розібратися у природному нікотині. Це психоактивний хімічний елемент, який накопичується у листі різних рослин, зокрема – тютюну. Раніше людина вживала його безпосередньо, але тепер навчився синтезувати, «діставати» з рослин і використовувати як добавку до рідини для вейпінгу. Сам по собі нікотин виглядає як масляниста прозора рідина з гірким смаком. Вона відмінно розчиняється у теплій воді.

Що ж таке сольовий нікотин? Невже це синтетично розроблений алкалоїд? Не. Це все той же натуральний нікотин, з тією лише різницею, що до нього було додано певну кількість безпечних органічних кислот, які покращують засвоюваність елемента людським організмом. Це аж ніяк негативно не впливає на здоров'я, зате робить алкалоїд більш ефективним і швидко всмоктується в кров, що дозволяє використовувати його в малопотужних POD-системах з малою кількістю рідини, зберігаючи при цьому високу міцність вейпінгу.

Які смаки краще підходять для сольових POD-систем

Як і у випадку зі звичайними рідинами для вейпінгу, вибір смаку сольової рідини для POD-систем або одноразів залежить від особистих переваг. Однак є кілька рекомендацій щодо ароматів, які найяскравіше розкривають переваги сольових POD-систем, оскільки можуть дати більш яскравий та інтенсивний смак.

Багато вейперів віддають перевагу фруктовим смакам, таким як: 

 • чорниця;
 • полуниця та банан;
 • малина;
 • яблуко;
 • кавун;
 • грейпфрут та їх різні поєднання.

Вони зазвичай мають яскравий і солодкий смак із характерною кислинкою, яка відмінно підходить для сольових рідин.

Ще один популярний смак для сольових рідин – це ментол і м'ята. Вони надають пару свіжості та прохолоди, що може бути особливо приємно в спеку. Враховуючи невелику кількість пари при вейпінгу, це чудовий спосіб освіжитися, перезавантажитись під час робочого дня.

Також деякі вейпери воліють солодкі та десертні смаки, такі як ваніль, карамель, шоколад, пиріг, морозиво. Завдяки невисокій інтенсивності пари, вейпер отримує ароматний і не надто напористий смак, який не відштовхує своєю нудотністю.

Деякі вейпери люблять тютюнові смаки, такі як класичний тютюн чи тютюн із ментолом. Ці аромати можуть бути також цікавими для тих, хто тільки починає використовувати сольові рідини для POD-систем або хоче кинути палити, оскільки вони максимально нагадуватимуть відчуття від куріння звичайних сигарет.

Огляд найкращих брендів з сольовою рідиною

Існує безліч брендів електронних сигарет із сольовою рідиною на ринку та однозначно вибрати один із них було б неправильно, адже у всіх людей різні смаки. Проте найпопулярніших виробників ми, звісно, ​​виділимо.

 • Elf Bar.

Першим брендом, який варто згадати, є Elf Bar. Ця компанія має величезну значущість для України, адже прийшла на наш ринок однією з перших і стала, мабуть, найпопулярнішою, а їхні товари найпопулярнішими. Ельф Бар пропонує великий вибір смаків, від фруктових до м'ятних та тютюнових, а також електронні сигарети на різну кількість затяжок, від 1500 до 5000. Всі рідини Elf ​​Bar мають високу концентрацію нікотину та натуральні ароматизатори, що робить їх одними з найкращих на ринку. 

 • VAAL.

Ще одним цікавим брендом є VAAL. Зазвичай, це досить компактні електронні цигарки на величезну кількість затяжок. Асортимент смаків також величезний і включає як стандартні аромати, так і цікаві мікси, на зразок винограду-алое, енергетика, чорниці-ментолу. Ціна цих пристроїв вас також приємно порадує.

 • WOUF.

Цікаві недорогі одноразки, що мають м'який і солодкий смак. Рекомендується для вейперів-початківців через свою ціну і вищезгадану м'яку насиченість пари.

 • VOZOL.

Цікавий бренд, який пропонує різноманітні типи електронних сигарет на різних випарниках. В основному вони всі йдуть на 5000 затяжок, чого з головою вистачить середньостатистичного вейпера практично на місяць, а може навіть більше.

Не соромтеся пробувати ту чи іншу електронку на сольовій рідині та приймати власне рішення про те, подобається вона вам чи ні. Найпопулярнішими одноразками та POD-системами із сольовим нікотином досі можна назвати Elf ​​Bar, проте існує вже безліч інших одноразок, які можуть дати піонеру українського ринку вейпінгу цілком конкурентний бій.

Висновок

Отже, сольова рідина є відмінним способом забезпечити собі миттєвий удар нікотину, завдяки чому сеанс ширяння пройде ще приємніше та ефективно. Сам по собі сольовий нікотин не є чимось небезпечнішим для здоров'я і не дозволяйте невігластву взяти гору - це все той же алкалоїд зі злегка зміненою молекулярною структурою і ніякою "синтетикою" він не є. Тому сміливо купуйте одноразки та багаторазові POD-системи від перевірених брендів, які використовують якісні рідини та натуральні ароматизатори в них, та насолоджуйтесь парінням на всі 100%.