Зміст

 1. У чому відмінність цигарки від одноразки Elf Bar
 2. Принцип роботи одноразових цигарок Elf Bar
 3. Чому тютюновий дим дуже небезпечний
 4. Чи є небезпека при парінні електронок Elf Bar
 5. Що краще вибрати, одноразові цигарки Elf Bar чи звичайні
 6. Висновок

 

Хоча про шкоду паління сказано і написано дуже багато, армія курців не зменшується. Щоб якоюсь мірою зменшити шкоду на організм курця від нікотину і канцерогенів, що містяться у димі, який вдихається, кілька десятків років було винайдено електронні цигарки. Одним із найпопулярніших у світі виробників цієї продукції є китайська компанія VapeOnly, що випускає електронки під брендом Elf Bar.

Для тих, хто вважає за краще змінювати смаки часто, підійдуть одноразові електронні цигарки ELF BAR 1500. Вірні обраному смаку парильники зазвичай обирають вироби на 5 або 7 тисяч затяжок. Популярність одноразових цигарок пояснюється, не в останню чергу, тим, що їхні виробники переконують споживачів своєї продукції в її:

 • по-перше, абсолютної нешкідливості;
 • по-друге, у можливості швидше і безболісніше відмовитися від залежності, що виникає під час паління класичних цигарок.

Наскільки це відповідає дійсності, у чому відмінність паріння від тютюнопаління спробуємо розібратися разом.

У чому відмінність цигарки від одноразки Elf Bar

Основна відмінність виробу класичного від електронного полягає в принципі функціонування. У процесі тютюнопаління для втамування потреби організму в нікотині курець використовує продукт горіння. Для цього він вдихає дим, що утворюється внаслідок горіння подрібненого листя тютюну. Принцип роботи одноразових цигарок полягає в утворенні пари внаслідок нагрівання рідини зі спеціальним складом, який і вдихає вейпер. До інших відмінностей цигарок звичайних від одноразових належать:

 • різна кількість нікотину (стандартний показник цієї речовини в класичній цигарці - близько 15-20 мг, а в сольовій нікотиновій рідині електронки - від 20 мг/мл. Але якщо все це розбити на 4 тисячі затяжок, на які розраховані, наприклад, одноразові електронні цигарки ELF BAR BC4000, в організм вейпера за один сеанс паріння потрапляє набагато менша кількість нікотину);
 • шкода, що завдається організму споживачів продукту та оточуючим (дим від класичних цигарок, що містить канцерогенні речовини, шкідливий і тим, і іншим, а пара практично нешкідлива для парильника і людей, які перебувають поруч із ним);
 • зручність використання (оскільки пара випаровується швидко, а дим повільно, використання одноразових цигарок допускається навіть у закритому просторі, а звичайних цигарок - тільки на відкритому);
 • економність (купівля електронок і витратних матеріалів обходиться значно дешевше, ніж тютюнових виробів).

Завдяки відсутності канцерогенів і барвників в електронках вони набагато безпечніші, ніж вироби з тютюну. Проте не слід забувати, що пристосування і для паління, і для паріння призначені для втамування нікотинової спраги.

Принцип роботи одноразових цигарок Elf Bar

Основними складовими будь-якої моделі POD-системи або одноразки, хоч на 2 тисячі затяжок, як, наприклад, одноразові електронні цигарки ELF BAR 2000, хоч на 5 тисяч (ELF BAR BC5000), є:

 • місткість для рідини;
 • акумулятор;
 • випарник або картомайзер зі спіраллю, призначеною для нагрівання рідини;
 • датчик і мікросхеми.

Алгоритм роботи пристосувань полягає в такому. Коли парильник робить затяжку, інформація про це надходить на датчик. Останній передає сигнал випарнику, який починає підігрівати рідину до її пароподібного стану. Саме цей пар і вдихає парильник.

Чому тютюновий дим дуже небезпечний

Дим від згоряння тютюну завдає шкоди й самому курцеві, і оточуючим його людям, яких називають пасивними курцями. Згубність впливу тютюнового диму проявляється такими наслідками:

 • нападами кашлю і задухи;
 • депресивним станом і нервозністю;
 • подразненням дихальної системи, горла, очей, слизової носа;
 • сльозоточивістю, зниженням гостроти зору;
 • появою алергічних реакцій.

Для курців також характерний розвиток хвороб дихальної системи, серцево-судинних захворювань, раку легенів і ранньої смертності.

Чи є небезпека при парінні електронок Elf Bar

Назвати електронні цигарки нешкідливими не можна. Але, порівняно з палінням, ризиків набагато менше. Головний із них - виникнення фізичної та психологічної залежності від нікотину. В іншому електронки менш небезпечні, ніж тютюнові вироби, оскільки вони:

 • не містять барвників і канцерогенних речовин;
 • не завдають шкоди оточуючим;
 • не впливають на колір зубів (при тютюнопалінні вони жовтіють);
 • не мають їдкого запаху, а отже, руки й одяг не пахнуть тютюном;
 • ризик загоряння мінімальний, якщо порівнювати з непогашеною класичною цигаркою.

Важливе значення має й те, що в багатьох моделях одноразових електронних цигарок нікотину міститься незначна кількість або він взагалі відсутній. Тому їх можна використовувати для того, щоб поступово позбутися нікотинової залежності.

Що краще вибрати, одноразові цигарки Elf Bar чи звичайні

Дати однозначну відповідь на це питання не можна. Кожен користувач сам визначає, чи зручнішими та відповіднішими для нього є одноразові або класичні цигарки. Електронки зазвичай вибирають ті, хто цінує економію і практичність. Вони обходяться дешевше, їх можна використовувати практично в будь-якому місці, включно з внутрішнім простором приміщень. Одноразки не завдають особливої шкоди ні самому парильнику, ні оточуючим його людям. Вони більш екологічні. До того ж їхній пар:

 • приємно пахне;
 • не залишає слідів на поверхні стін і предметів меблів.

Прихильники класики зупиняють свій вибір на тютюнових виробах. Для них паління - це насамперед спосіб швидко наситити свій організм нікотином. Якщо під час спроби перейти з тютюнових виробів на електронки вам не сподобався їхній аромат, смак і тяга, ніхто не забороняє в будь-який момент повернутися до звичайних цигарок.

Висновок

Якщо ви все ж таки вирішили перейти на електронні цигарки і вибрали бренд Ельф Бар, але не знаєте, де купити оригінальні вироби цього виробника, звертайтеся в інтернет-магазин Cloud-smoke. Яскравим представником лінійки електронок на 5 тисяч тяг є одноразові електронні цигарки ELF BAR BC5000 Ultra. На нашому торговому онлайн-майданчику представлені у великому асортименті й інша продукція Ельф Бар.