Зміст

 1. Що означає Elf Bar Lux
 2. Чим відрізняється Elf Bar від Elf Bar Lux
 3. Який смачніший Ельф Бар Люкс
 4. Як відрізнити Elf Bar Lux від підробки
 5. Як утилізувати одноразові цигарки Elf Bar Lux

 

Поціновувачі Elf Bar цінують цей бренд за високу якість продукції, надійність продуктів, тривалість їхньої роботи, більшу ємність акумуляторів і широкий вибір смаків. Тому вони не могли проігнорувати появу нового продукту в лінійці - Ельф Бар Люкс. Судячи з назви, ця електронна цигарка має бути чимось кращим, ніж звичайна Elf Bar, адже вона невипадково має такий значний додаток наприкінці назви. Розберімось, чи є якась відмінність між цими двома пристроями для паріння і, якщо є, наскільки вона значуща.

Що означає Elf Bar Lux

Ельф Бар Люкс - це відносно новий продукт у лінійці бренду. Принципово він нічим не відрізняється - це той самий вейп з такою самою формою корпусу, як і у знайомих нам класичних Elf Bar. Однак відразу впадає в очі оновлений дизайн. Він став більш яскравим і агресивним. Тепер на корпусі представлені 10 різних малюнків на строкатому тлі, кожен з яких відповідає певному смаку:

 • Pineapple, Peach and Mango - ананас, персик і манго. Яскрава кисло-солодка тропічна суміш.
 • Grape - виноград. Солодкий і глибокий смак винограду в його природному вигляді.
 • Banana Ice - заморожений банан. Солодка м'якоть банана відтінена освіжаючою прохолодою.
 • Strawberry Banana - полуниця з бананом. Класичне поєднання соковитої полуниці та стиглого банана.
 • Kiwi, Passion Fruit, Guava - ківі, маракуя, гуаява. Насичена тропічна суміш із кислинкою ківі, екзотичною маракуєю та ароматною гуаявою.
 • Blueberry - чорниця. Дикий смак лісових ягід.
 • Pink Lemonade - рожевий лимонад. Улюблений газований напій із лимоном і ягодами.
 • Mango - манго. Насичений смак манго, який неможливо сплутати з чим-небудь ще.
 • Apple, Peach - поєднання яблука та персика. Смак соковитого яблука з м'яким солодким персиком.
 • Watermelon - кавун. Освіжаючий літній смак м'якоті кавуна.
 • Blue Razz Lemonade - лимонад із синьої малини. Освіжаючий і легкий.

Виберіть малюнок і смак відповідно до вашого поточного настрою і насолоджуйтеся Elf Bar Lux!

Чим відрізняється Elf Bar від Elf Bar Lux

Під час порівняння моделей Elf Bar і Elf Bar Lux ми та інші споживачі не виявили жодної різниці, за винятком зовнішнього вигляду. Обидва пристрої мають однакові характеристики:

 • розраховані на 1500 тяг;
 • володіють картриджем з рідиною для ширяння об'ємом 4,8 мл і ідентичними випаровувачами;
 • містять 50 мг нікотину;
 • мають легку і вільну затяжку;
 • оснащені акумулятором на 850 мАг;
 • мають розміри 19 на 100 мм.

Деякі курці помітили, що смаки "Ельф Бар Люкс" із ментолом або м'ятою мають яскравішу свіжість, більш насичену тягу або вищий вміст нікотину, як порівняти з іншими смаками. Однак підтвердити або спростувати ці твердження досить складно. Виробник на своєму сайті не надає конкретної інформації про відмінності нової лінійки Elf Bar, обмежуючись загальними заявами. Таким чином можна сказати, що Ельф Бар Люкс не має різниці зі звичайним Elf Bar, за винятком хіба що дизайну корпусу.

Чим відрізняється Elf Bar від Elf Bar Lux

Смак Elf Bar Lux - це питання індивідуальних уподобань і настрою. Декому до вподоби солодкий і ароматний Mango, тоді як інші віддають перевагу свіжому Blue Razz Lemonade. Влітку виникає бажання насолодитися більш яскравими запахами, наприклад, Ківі-Маракуя-Гуява, а взимку хочеться глибшого смаку, на кшталт винограду. Купувати електронну цигарку з одним і тим самим ароматом рідини постійно, можливо, не найкраща ідея, оскільки вона вам просто приїсться.

Якщо ви вперше вирішили спробувати "Ельф Бар Люкс" і не знаєте, з якого смаку почати, ми рекомендуємо вибрати легкі та свіжі тропічні аромати, такі як Passion Fruit, Pineapple, Kiwi, Peach and Mango і Pink Lemonade. Також варто звернути увагу на смаки Blueberry, Peach.

Як відрізнити Elf Bar Lux від підробки

На сьогодні ринок насичений підробками Ельф Бар Люкс. Вони можуть бути копіями пристроїв або перезаправленими і перепакованими одноразовими, які працюють тільки кілька затяжок, а потім сигналізують про відсутність рідини та/або розряджену батарею.

Ми наполегливо рекомендуємо бути гранично уважними під час вибору Elf Bar Lux, оскільки підроблений пристрій може призвести не тільки до втрати грошей, а й до небезпеки для здоров'я, оскільки тільки той, хто виготовив таку одноразку, знає, яка рідина в ній перебуває.

Перше, на що слід звернути увагу, це QR-код, що знаходиться на упаковці кожного пристрою. Ви можете відсканувати QR-код або ввести його числове значення на офіційному сайті elfbar.com. Оригінальний QR-код має бути відсканований лише один раз.

Також зверніть увагу на захисну марку. Вона має блищати, подібно до банкнот великого номіналу, і світитися під ультрафіолетовим освітленням. Сама коробка Ельф Бар Люкс має бути яскравою, з чіткими принтами, а аромати мають відповідати раніше згаданим 10 варіантам. Якщо ви бачите модель Elf Bar Lux зі смаком коли, кокоса або полуничного морозива, то знайте, що це підробка на 100%. Одноразова цигарка має бути акуратно запаяна в надійну пластикову упаковку. Якщо ви виявите пристрій без герметичного блістера при відкритті коробки, це теж підробка.

Для уникнення неприємностей, пов'язаних з покупкою підроблених Elf Bar Lux, рекомендуємо звертатися в магазин Cloud-smoke. Купуючи одноразки в нашому магазині ви виключаєте ймовірність, що вам попадеться в руки продукт низької якості, оскільки ми закуповуємо товар безпосередньо в офіційного постачальника в Китаї й у нас не було жодного випадку повернення через виявлення покупцем підробки. Ми пропонуємо можливість придбання товару післяплатою, а також просте і швидке повернення покупки протягом 14 днів при виявленні дефектів корпусу, батареї або випарника.

Як утилізувати одноразові цигарки Elf Bar Lux

Ельф Бар Люкс належить до категорії особливих відходів через наявність вбудованого акумулятора, що вимагає спеціальної утилізації. При викиданні пристрою переконайтеся, що місткість його картриджа і батарея повністю спустошені. Якщо рідина залишилася, то краще передайте одноразову цигарку знайомому, щоб він докурив залишок.

Утилізацію Elf Bar Lux слід проводити в спеціальних пунктах збору відпрацьованих батарей і акумуляторів. Такі пункти можуть знаходитися в магазинах електроніки, торгово-розважальних центрах, автосервісах та інших місцях. У разі відсутності такого пункту у вашому місті, збирайте одноразові електронні цигарки в герметичний пластиковий контейнер, поки не з'явиться можливість їх правильно утилізувати.

Насолоджуйтесь використанням Elf Bar Lux і не забувайте охороняти навколишнє середовище. Нагадуємо, що ви можете придбати його в інтернет-магазині Cloud-smoke, куди ми вас і запрошуємо!