Зміст

 1. Що таке нікотин і як він впливає на організм
 2. Який нікотин використовується в одноразках Elf Bar
 3. Переваги використання нікотину в одноразових цигарках Elf Bar
 4. Висновок

 

За останні пару десятків років вейпінг довів свою ефективність у можливості отримати нові, приємні відчуття в процесі паріння або порівняно безболісно відмовитися від паління взагалі. Крім того, одноразові електронні цигарки, завдяки відсутності продуктів горіння під час паріння, не чинять настільки згубного впливу на здоров'я людини, як це можна спостерігати у випадку з продукцією, що містить тютюн.

Одноразки, оснащені батареєю разового використання, не підлягають дозаправці рідиною. Мінімальна шкода, простота використання і компактність електронок сприяють тому, що такі пристрої стають дедалі популярнішими й затребуванішими не тільки серед вейперів-початківців, а й курців з багаторічним стажем. Незмінним лідером у рейтингу популярності виробників електронних пристосувань є китайська компанія VapeOnly, що випускає свою продукцію під брендом Elf Bar.

Що таке нікотин і як він впливає на організм

Говорячи про шкоду тютюнопаління, слід згадати не тільки про канцерогени, що утворюються внаслідок горіння тютюну, а й про нікотин. Ця природна речовина із сімейства пасльонових, що накопичується в листі тютюну, є нейротоксином, що викликає залежність. Нікотин, що потрапив в організм людини:

 • підвищує кров'яний тиск;
 • прискорює серцебиття;
 • збільшує частоту скорочень серцевого м'яза;
 • згубно впливає на роботу вінцевих артерій і поверхневих вен.

Через здатність нікотину викликати звикання його дозування, необхідне для втамування нікотинового голоду курця, постійно зростає. Надмірне споживання цієї речовини призводить до перенапруження серця. Ризик серцевого нападу значно зростає.

Усе вищесказане стосується тютюнопаління. Під час згоряння тютюну виникає близько 6 тисяч різних хімічних сполук, добра сотня з яких належить до категорії канцерогенних. Доведено, що сполуки такого типу здатні спровокувати виникнення раку. Крім канцерогенів, дим, що утворюється під час паління, містить ще й шкідливі смоли, які під час вдихання диму осідають у легенях та інших органах, а також на зубах курця.

Який нікотин використовується в одноразках Elf Bar

Варто зазначити, що нікотин міститься не тільки в димі, що утворюється в процесі паління тютюнових виробів, а й у парі під час використання одно- та багаторазового використання "Ельф Бар". Але ці два нікотини є абсолютно різними. У продуктах Elf Bar використовують цю натуральну речовину не в первісному, а обробленому вигляді. Вона міститься в рідині на сольовому нікотині для POD-систем.

Процес виготовлення рідини полягає в додаванні до звичайного нікотину кислоти (найчастіше бензойної) в невеликій кількості. Такий захід призводить до того, що змінюється водневий показник природного алкалоїду. А це, своєю чергою, підвищує якість і швидкість засвоєння нікотину організмом людини. Крім сольового нікотину, рідина зазвичай також містить:

 • гліцерин (VG), що служить для пом'якшення пари;
 • ароматизатори, що поліпшують смак і аромат вдихуваної/видихуваної пари;
 • пропіленгліколь (PG), що є розчинником інших компонентів рідини, а також провідником нікотину в організм вейпера.

Іноді для утворення рідини для одноразок використовують рідину на органічному нікотині, а не на сольовому. У цьому разі в рідину вводиться речовина, отримана не з листя тютюну, а з органічної сировини у вигляді біологічних і натуральних матеріалів.

Переваги використання нікотину в одноразових цигарках Elf Bar

Сольовий нікотин - це "вільний" або класичний варіант цієї натуральної речовини. Завдяки додаванню в нього спеціальних кислот, нікотин всмоктується організмом практично моментально. Звідси випливає його очевидна перевага: для отримання необхідної споживачеві дози нікотину знадобиться значно менше часу, ніж під час використання натурального тютюну.

Крім надання можливості швидко отримати відчуття "накуреності", сольовий нікотин практично не "б'є" по горлу. Але це не означає, що можна парити електронну цигарку з сольовим нікотином у режимі "нон-стоп". Якщо, наприклад, одноразку ELF BAR Pi7000 розраховано приблизно на два тижні, неприпустимим є витрачання її ресурсу протягом 5-6 днів. Адже шкоду цієї речовини для людського організму ніхто не скасовував.

Пропоновані виробниками одноразові стандартні системи можуть бути заправлені рідиною різної концентрації. Тому кожен вейпер може підібрати оптимальний для себе варіант. Зменшити негативний вплив паріння або взагалі відмовитися від нього безболісно можна, поступово знижуючи рівень вмісту нікотину в сольовому розчині. До переваг використання в електронках рідини з органічним нікотином належить те, що:

 • по-перше, органічну речовину вважають більш натуральною і чистою, ніж традиційну;
 • по-друге, паріння одноразових упаковок з органічним нікотином є комфортнішим і приємнішим, ніж із сольовим, оскільки в першому варіанті характер затяжок гладкіший, а агресивність по горлу відчувається менше.

До того ж є докази того, що рівень ефективності засвоєння організмом нікотину органічного вищий, ніж сольового. А це означає, що потреба в цій речовині задовольняється швидше.

Висновок

Хоч би які позитивні моменти ми знаходили в характеристиках органічного та сольового нікотину, не слід забувати, що будь-який варіант цієї речовини є стимулятором, що спричиняє психологічну та фізичну залежність. Але оскільки палити чи не палити, парити чи не парити - це особистий вибір кожного, слід хоча б не забувати про почуття міри. Треба завжди пам'ятати, що через швидку засвоюваність сольового та органічного нікотину можна отримати передозування речовини.

Ще один момент, на який слід звертати увагу, - це якість споживаного продукту. Купувати треба лише оригінальні вироби відомих брендів. Для цього слід користуватися послугами перевірених продавців. В Україні до таких належить спеціалізований інтернет-магазин Cloud-smoke, що пропонує великий вибір продукції Ельф Бар, включно з:

 • одноразовими електронними цигарками;
 • POD-системами;
 • випарниками;
 • сольовою й органічною рідиною.

Однією з останніх новинок, що з'явилися в каталозі цього торгового онлайн-майданчика, є одноразові електронні цигарки ELF BAR TE5000.