Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Vaporesso XROS 2

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Vaporesso Xros 2: прокачай свій вейпінг

Vaporesso XROS 2 – це вдосконалена версія популярної pod-системи XROS від компанії Vaporesso. Досконалість немає межі й бренд розробив ПОД, який за багатьма параметрами виграє в аналогічних систем. Якщо вирішите купити Xros 2, то інші вейпи вже не захочеться дивитися.

Чим приваблює Вапорессо Хрос 2

Зручний, функціональний, економічний – Вапорессо 2 має багато переваг. Розглянемо їх докладніше:

  • Збільшений об'єм батареї – XROS 2 оснащений вбудованою батареєю з ще більшим об'ємом, що дозволяє продовжити час роботи без необхідності частого заряджання.
  • Збільшений об'єм картриджа – новий картридж має більший об'єм, що дозволяє збільшити кількість рідини, що заправляється, і зменшити кількість заправок.
  • Покращена система заправки – XROS 2 має покращену систему заправки, яка дозволяє легко та швидко долити рідину без розбирання картриджа.
  • Більш широкий діапазон вихідної потужності – подібно до попередньої моделі, ПОД XRos 2 має можливість регулювати вихідну потужність, що дозволяє користувачам налаштовувати інтенсивність паріння.
  • Удосконалений дизайн та ергономіка – XROS 2 має стильний та ергономічний дизайн, користуватися ним зручно, а зовнішній вигляд системи викликає захоплення.
  • Довговічність та надійність – компанія Вапорессо відома своєю якістю виробництва, що робить XROS 2 надійним та довгостроковим у роботі пристроєм.

Парити можна без будь-яких складнощів. Немає потреби постійно заправляти вейп, змінювати його, заряджати. Виробник продумав все до дрібниць.

При цьому на Xros 2 ціна доступна і дозволяє придбати пристрій без серйозних втрат для бюджету. Вартість в середньому ціновому діапазоні – безперечний плюс Vaporesso Xros 2, купити в Україні який можна в інтернет-магазині Cloud Smoke.

Вивчіть каталог, підберіть дизайн. На сайті розміщено детальні описи з зазначенням характеристик пристроїв. Виберіть варіант, який вам подобається найбільше. Виникли питання – дзвоніть. Ми розповімо все про Vaporesso Xros 2 та допоможемо зробити вибір. Замовити продукцію на сайті можна онлайн – так її можна купити з доставкою у Києві та по Україні.

Вгору