Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Lost Vape URSA NANO S

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

POD-система Lost Vape Ursa Nano S: новий рівень вейпінгу

Lost Vape Ursa Nano S – це покращена версія популярної pod-системи від виробника Lost Vape. Компактний пристрій звільняє вас від необхідності носити громіздкі системи для куріння. Невеликий подік зручний та комфортний. При цьому його вистачає надовго і він повністю покриває потреби в парінні.

Що відрізняє Ursa S Pod від аналогічних пристроїв

Ursa Nano S має компактний дизайн та легку конструкцію, що дозволяє зручно носити її з собою. Покращена версія оснащена додатковими функціями, порівняно з базовою моделлю, такими як підтримка ширшого діапазону опорів та збільшена потужність акумулятора.

Вибір на користь того, щоб купити Ursa Nano S, варто зробити з різних причин:

  • Покращена продуктивність – збільшена потужність акумулятора дозволяє користуватися пристроєм довше після заряджання.
  • Розширені можливості випарювання – підтримка ширшого діапазону опорів дозволяє вибирати налаштування, що відповідають вашим вимогам.
  • Великий вибір картриджів – Lost Vape пропонує різні види картриджів та рідин Ursa Nano S, що дозволяє вам знайти свій ідеальний формат для вейпінгу.
  • Пристрій Ursa Nano S сумісний з широким вибором рідин, включаючи нікотинові солі, високий вміст VG, низький вміст VG та інші, що дозволяє користувачам вибирати рідину, що найбільше відповідає їх перевагам та потребам.

Lost Vape Ursa Nano S Kit – це вдосконалена версія популярної pod-системи з покращеною продуктивністю та розширеними можливостями паріння. Багаторазові поди дозволять скоротити витрати – достатньо купувати змінні картриджі, не потрібно міняти всю систему. Об'єм кожного картриджа 2,5 мл, а це – досить багато для насиченого та тривалого паріння зі смаком.

Урса Нано C ціна: онлайн продаж і доставка в Україні

У каталозі інтернет-магазину Cloud Smoke представлений великий вибір підсистем Урса Нано C у різних варіантах дизайнів. На сайті розміщено актуальну вартість пристроїв, їх опис, характеристики. Купити все для вейпінгу можна онлайн – замовити в інтернет-магазині та оформити доставку у Києві або в інші населені пункти України.

Вгору