Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Набори для самозамісу CHASER MIX 30 МЛ

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Chaser Mix: лідер серед наборів для змішування

Chaser Mix – це лінійка наборів для самозамішування, призначених для створення індивідуальних рідин для вейпінгу. Завдяки таким наборам вейпери отримують можливість самостійно змішувати основи, ароматизатори та нікотинові бустери для отримання бажаних смаків та міцності. 

Характеристики та переваги Chaser Mix 30 мл

Об'єм основи, що входить до набору – 30 мл. Оптимальним співвідношенням PG/VG для подсистем і більшості вейп-пристроїв вважається 70/30 або 50/50 – ви можете змішати складові в комфортних для вас пропорціях. Набір підходить для використання з різними підсистемами та вейпами, його впевнено можна назвати універсальним. Ви можете самостійно регулювати міцність, додаючи нікотинові бустери в потрібній кількості. 

Переваги такого набору очевидні:

  • Можливість використання високоякісних компонентів.
  • Створення рідин з індивідуальними смаками та міцністю.
  • Вартість самозамісу нижча, ніж готових рідин.
  • Рідини завжди свіжі, тому що їх змішують перед використанням.
  • Різноманітність смаків, у тому числі – унікальних та оригінальних – Фраголіно, Лимонний пиріг, Базилік-м'ята та ін. 

Як використовувати набір для самозамісу Chaser Mix

Виберіть ароматизатор на свій смак. Концентрація, що рекомендується виробником, становить 5-15% від загального обсягу рідини. За допомогою шприца або піпетки додайте необхідну кількість ароматизатора в основу. Наприклад, до 30 мл основи додайте 1.5-4.5 мл ароматизатора (5-15%). За бажання додайте в суміш нікотиновий бустер. 

Ретельно струсіть пляшечку з рідиною, щоб усі компоненти добре перемішалися. Для досягнення найкращого смаку рекомендується дати рідині настоятися від кількох годин до кількох днів у темному, прохолодному місці, але можна використовувати суміш для паріння відразу ж після приготування. 

Як купити Chaser Mix в Україні

Набори для самозамісу Chaser Mix – один з топових продуктів у даній категорії. Його популярність серед споживачів обумовлена високою якістю складових, класичним смаком, простотою самозамісу. Користуватися сумішшю для паріння можна відразу після замішування, але найкращих своїх характеристик вона досягне за кілька днів. Спробуйте і ви – у каталозі інтернет-магазину Cloud Smoke можна оформити замовлення онлайн та купити набір за гарною ціною з доставкою у Києві та по Україні. 

Дізнайтесь вартість наборів, їх особливості та характеристики на сторінках каталогу сайту. Замовити можна будь-яку кількість наборів. 

Вгору