Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Сольові рідини

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Що таке рідина на основі сольового нікотину?

Замінник – традиційна рідина з сольовим нікотином, складається з молекули, що природно присутня в листі тютюну й екстрагується для створення очищеного нікотину. Це дозволяє наблизитися до відчуття затяжки, що забезпечується класичною сигаретою, швидше отримати задоволення і забезпечити м'якший вплив нікотину.

Які переваги рідини для електронних сигарет на нікотинових солях?

Молекула, витягнута з листя тютюну, має ту перевагу, що вона швидше приносить задоволення курцеві. Рідина для електронних сигарет з сольовим нікотином виявить більш швидке задоволення, ніж класична.

Друга перевага полягає в тому, що продукт з солями нікотину забезпечує набагато більш плавний вплив, що дозволить вам курити вейп з рівнем нікотину, близьким до рівня звичайної сигарети, уникаючи при цьому надто неприємних відчуттів у горлі.

У чому різниця від традиційного нікотину?

Традиційний нікотин і солі отримують у різний спосіб і вони дають різні результати при вдиханні.

Ваш організм легше засвоює нікотин, таким чином ви відчуєте задоволення набагато швидше.

Однак скорочення м'язів глотки при проходженні пари набагато м'якше у рідини на сольовому нікотині, навіть із рівнем міцності 20 мг/мл.

Кому підходить рідина на сольовому нікотині?

Обмежень немає, всі вейпери можуть використовувати жижу на сольовому нікотині:

  • затяті курці, якщо вам важко кинути палити за допомогою звичайних методів і якщо вам потрібно знайти те ж почуття задоволення, яке ви відчували при вживанні тютюну;
  • нові вейпери, які хочуть зберегти відчуття, дуже близькі до відчуттів традиційних сигарет;
  • якщо вам доводиться курити якнайчастіше, щоб почуватися задоволеним;
  • у разі недостатньої ефективності самого пристрою, жижа може компенсувати нестачу потужності;
  • якщо ви не можете курити так часто, як хотілося б, наприклад, через роботу, перерва на електронну сигарету з рідиною на основі солі нікотину може допомогти швидко відчути задоволення.

Щоб парити рідину для електронних сигарет з солями нікотину в найкращих умовах, ми рекомендуємо використовувати електронну сигарету малої потужності. Сольова жижа абсолютно не підходить для електронних сигарет, які надто ефективні. Використання обладнання, що виробляє великі обсяги пари, означає випаровування занадто великої кількості рідини і, отже, занадто великої кількості нікотину. Занадто потужна електронна сигарета – гарантія передозування, яка може спричинити головний біль чи запаморочення.

Сольова нікотинова рідина: найкращі смаки

Важливим аргументом на користь використання такого формату жижі є те, що вона доступна буквально з усіма смаками. Всі найпопулярніші представлені в каталозі Cloud Smoke:

  • фруктові;
  • ментолові;
  • вишукані;
  • класичні;
  • оригінальні.

Достатньо, щоб задовольнити всі бажання та уподобання щодо наповнення вашої електронної сигарети. Доступні онлайн на нашому сайті за низькою ціною з кількома рівнями міцності та в різних форматах.

Рідини на сольовому нікотині: широкий асортимент в інтернет-магазині Cloud Smoke

Відкрийте для себе великий вибір поодиноких баночок і наборів, призначених для вейперів, які мають значну потребу в нікотині. Завдяки більш м'якому впливу і швидшому вбиранню молекули, ці рідини особливо ефективні для поступового припинення куріння.

Придбати рідину для вейпу на сольовому нікотині за низькою вартістю зі швидкою доставкою по Україні ви можете прямо зараз на сайті Cloud Smoke!

Вгору