Зміст

 1. Що потрібно знати про рідини на сольовому нікотині
 2. Chaser Полуниця
 3. Chaser Виноград
 4. Chaser Bali Triple Shot
 5. Wick&Wire V2 Salt Arctic Black
 6. FlavorLab RF350 Blueberry Banana
 7. FlavorLab RF350 Mint
 8. In Bottle Red Apple
 9. Hype Orbit
 10. Elf Bar Elfliq Watermelon Nic Salt
 11. FlavorLab P1 Strawberry Lime

 

Рідини на сольовому нікотині стають дедалі популярнішими серед користувачів POD-систем. Вони забезпечують ефективніше засвоєння нікотину і м'якше пароутворення. У цій статті ми розглянемо 10 найкращих сольових рідин, призначених для використання в POD-системах.

Що потрібно знати про рідини на сольовому нікотині

Сольовий нікотин (або нікотинова сіль) - це спеціальна форма алкалоїду, що використовується в деяких типах рідин для електронних цигарок, включно з POD-системами. Він відрізняється від звичайної (вільної) речовини своїм характером і властивостями.

На відміну від звичайного нікотину, який міститься в традиційних наповнювачах для паріння, сіль має нижчу pH-стабільність. Це означає, що вона м'якша і менш подразнює горло, що робить її приємнішою для вейпінгу.

Сольовий нікотин також має високу біодоступність, що означає, що він ефективніше і швидше засвоюється організмом. Це дає змогу користувачам отримувати задоволення від нікотину під час використання нижчих його концентрацій (яскравіше виражений throat hit - удар по горлу). Таким чином, сольова рідина пропонує більш гладке і задовільне задоволення нікотинового голоду. При цьому він аж ніяк не більш шкідливий, ніж звичайний нікотин.

Важливо зазначити, що сольові наповнювачі не є придатними для всіх користувачів. Кожна людина має свої індивідуальні вподобання і реакцію на цей алкалоїд. Деяким користувачам може не подобатися більш яскраво виражений удар по горлу. У такому разі, звичайні рідини можуть бути більш підходящими варіантами.

Отже, які популярні сольові наповнювачі представлені на ринку.

 1. Chaser Полуниця

Chaser Полуниця - це лінійка рідин на сольовому нікотині від відомого бренду. Ця рідина пропонує класичний солодкий аромат стиглої полуниці. Він ідеально підходить для любителів фруктових ароматизаторів.

Важливо відзначити, що Чейзер є нашим, українським брендом, а тому ви підтримаєте вітчизняного виробника, вибравши їхні товари. Завдяки тому, що рідини виробляються всередині країни, смачними є не тільки їх склади, а й ціна. Ми, інтернет-магазин Cloud-smoke, зізнаємося чесно, що ці продукти - топ-1 за замовленнями у своїй категорії.
 

 1. Chaser Виноград

Ще одна рідина з лінійки Chaser - Виноград. Це класичний аромат, який відрізняється високою солодкістю, терпкістю і глибиною. Якщо любите покисліше - то краще утриматися від купівлі цієї рідини. Але якщо вам подобаються важкі й багаті аромати - швидше замовляйте! 

До речі, рідини Чейзер представлені в різних об'ємах:

 • 10 мл;
 • 11 мл;
 • 15 мл;
 • 30 мл.

Зрозуміло, вигідніше купувати великий флакон рідини, однак при цьому ви маєте бути цілком упевнені, що зможете настільки довго курити цей смак. Майте на увазі, що 30 мл наповнювача - це багато і такого вмісту флакона вистачить дуже надовго.

 1. Chaser Bali Triple Shot

Bali Triple Shot - це ексклюзивна сольова рідина від Chaser. Вона пропонує неймовірне поєднання трьох смаків: стиглої полуниці, соковитого кавуна і солодкої дині. Цей комплексний аромат забезпечує яскравий і незабутній досвід вейпінгу.

Як можна охарактеризувати смак цієї рідини? Це одночасно терпкий, солодкий, але водночас із відтінком свіжості аромат. Дуже багата смакова палітра не залишить нікого байдужим - гарантуємо.

 1. Wick&Wire V2 Salt Arctic Black

Wick&Wire - ще одна компанія, що спеціалізується на виробництві сольових рідин. Продукція цього бренду також випускається в Україні. Wick&Wire дуже ретельно підходять до підготовки та випуску на ринок нових смаків, тому їх можна з повною впевненістю назвати ексклюзивними. 

Що стосується безпосередньо V2 Salt Arctic Black, то це рідина з прохолодним м'ятним ягідним смаком. Вона комбінує освіжаючу м'яту з нотками чорної смородини, створюючи унікальне поєднання ароматів "не для всіх".

 1. FlavorLab RF350 Blueberry Banana FlavorLab RF350 Blueberry Banana

FlavorLab - це ще один український бренд, відомий своїми якісними сольовими рідинами. Blueberry Banana - це один з найбільш вдалих і популярних варіантів. Він пропонує соковите поєднання стиглої чорниці та солодкого банана, створюючи насичений фруктовий аромат.

 1. FlavorLab RF350 Mint

Ще одна рідина від FlavorLab - це Mint. Цей варіант ідеальний для любителів освіжаючих ароматів. Він пропонує прохолодний м'ятний смак, який залишає приємне відчуття свіжості на язиці. Ця сольова рідина забезпечує м'який і ароматний пар. Також рекомендується спробувати цей наповнювач людям, для яких стандартні фруктові наповнювачі здаються надто солодкими та нудотними. 

 1. In Bottle Red Apple

Черговий популярний бренд сольових рідин має лаконічну назву In Bottle. Компанія відома своїми різноманітними смаками рідин. Red Apple - один із них. Поки інші виробники випускали ароматизатори із запахом кислого зеленого яблука, In Bottle взяли і запропонували споживачам смак, який, здавалося б, лежав на поверхні - класичне стигле яблуко. Він має солодкий і соковитий, характерний смак, що точно передає аромат свіжої яблучної часточки. Ні з чим не сплутати!

 1. Hype Orbit

Хлопці з компанії Hype пішли ще далі і представили ринку Hype Orbit - рідину зі смаком Орбіта. Ну звісно, адже що може бути звичніше споживачеві, ніж стара добра жуйка в подушечках. Аромат чудово освіжає, не гірше за всім відомий Орбіта.

 1. Elf Bar Elfliq Watermelon Nic Salt

Вже бренд Elf Bar не потребує представлення. Всі знають одноразові від цієї компанії. Зрозуміло, фірма також виробляє і свої сольові рідини. Elfliq Watermelon Nic Salt - одна з них. Вона має освіжаючий і соковитий смак стиглого кавуна, який ідеально підходить для любителів фруктових рідин.

 1. FlavorLab P1 Strawberry Lime

Ще одна рідина від FlavorLab - P1 Strawberry Lime. Цей варіант пропонує соковите поєднання полуниці та лайма. Кисло-солодкий смак улюбленої ягоди з легкою кислинкою лайма створює унікальний освіжаючий мікс, який, напевно, сподобається багатьом тим, кому приїлися нудотно-солодкі ароматизатори.

Вибір рідини для паріння - річ досить індивідуальна. У цьому топі ми постаралися згадати найрізноманітніші варіанти наповнювачів для POD-систем і вейпів. Кожна з цих рідин забезпечує м'яке і приємне пароутворення, даючи змогу насолодитися насиченою парою. Ви можете бути на 100% впевнені в продуктах від перерахованих вище брендів і сміливо їх купувати. А робити це ми вам рекомендуємо в інтернет-магазині Cloud-smoke, адже так ви точно купите оригінальний продукт належної якості.