Зміст

 1. Дизайн та основні характеристики Elf Bar
 2. Переваги одноразової POD-системи Elf Bar
 3. Різноманітність смаків та особливості вибору
 4. Висновок

 

Останні кілька десятків років армія парильників неухильно зростає, оскільки вейпінг вважається не таким шкідливим для здоров'я, як паління виробів із тютюну. Це пояснюється тим, що в другому випадку людина з кожною затяжкою вдихає дим з нікотином і канцерогенами, що утворюються внаслідок горіння тютюнової суміші, а в першому - у вдихуваній парі такі шкідливі речовини відсутні. Якщо ви вирішили всерйоз перейти з тютюнопаління на електронні цигарки, слід для початку розібратися:

 • що собою являють електронки і як функціонують;
 • які різновиди моделей бувають і чим вони відрізняються одна від одної;
 • що таке ПОД-система і для чого потрібні картриджі для POD-систем.

Це тільки невелика частина запитань, відповіді на які належить знайти вейперу-початківцю. Якщо говорити про одноразові цигарки та POD-системи, основна відмінність між ними полягає в складі рідини для заправки. І в тому, і в іншому варіанті використовується рідина з пропіленгліколем, гліцерином і ароматизаторами. Але в першому випадку зазвичай використовують рідину на органічному нікотині, а в другому - на сольовій основі.

Дизайн та основні характеристики Elf Bar

Обираючи пристосування для вейпінгу, слід звертати увагу не тільки на вигляд пристрою, а й на те, хто його виробляє. Великою популярністю і попитом у споживачів в усьому світі користується продукція китайської компанії VapeOnly, що випускає вироби під брендом Ельф Бар. Це пояснюється:

 • по-перше, високою якістю;
 • по-друге, доступною ціною.

В асортименті цього виробника є одно- і багаторазові лінійки гаджетів. Прикладом останніх можуть стати багаторазові POD-системи Elf Bar RF350, Mate 500 та інші моделі.

Одноразові поди не потребують обслуговування. Відразу після того, як закінчилася рідина в місткості, пристрій просто утилізується. Принцип функціонування девайса дуже простий: за допомогою акумулятора здійснюється підігрів рідини у випаровувачі до перетворення її на пару, яку і вдихає вейпер під час затяжки.

Кожна серія одноразки має свою "родзинку" в дизайні. Наприклад, пристрої лінійки Elf Bar 1500, розраховані на 1.5 тисяч тяг, мають корпус у формі циліндра. Його відтінок залежить від смаку вдихуваної пари. На девайси серії LUX нанесено оригінальний малюнок. Характеризуючи POD-системи лінійки Elf Bar NC 1800, слід зазначити, що:

 • корпус таких пристроїв має форму прямокутника зі злегка закругленими кутами, приглушені кольори;
 • відповідальним за роботу є акумулятор на 950 mAh;
 • об'єм рідини міцністю 2% становить 8 мл.

Ця лінійка Ельф Бар представлена дев'ятьма різними класичними смаками та нестандартними поєднаннями. Серія Elf Bar 2000 на 2 тисячі затяжок представлена в корпусі у формі барильця. Попри наявність потужного акумулятора (на 1200 сечі), гаджет дуже компактний. Як і в NC 1800, у серії Ельф Бар 2000 є лінійка LUX, що має на корпусі стильний малюнок.

До популярних належать і одноразки Elf Bar BC3000, що мають візуальну схожість із багаторазками цього бренду типу багаторазових POD-систем Elf Bar Mate 500. Ельф Бар BC3000 розрахований на 3 тисячі затяжок. Зробити їх з акумулятором місткістю 650 мАг неможливо. Тому в процесі експлуатації його доведеться підзарядити. Для цього гаджет забезпечений роз'ємом для зарядки. Лінійка BC3000, що має стильний двоколірний корпус, включає 12 смаків.

У "скарбничці" Elf Bar є також одноразові поди BC4000, які можна підзарядити, на 4 тисячі тяг. Модель має:

 • пластиковий корпус закругленої форми;
 • місткість для рідини об'ємом 11,5 мл;
 • акумулятор на 650 мАг.

Цей список можна ще продовжувати та продовжувати. Але про яку б лінійку або модель пристрою не йшлося, всі їх об'єднує висока якість усіх компонентів, що забезпечують гаджетам безпроблемну роботу. Асортимент продукції включає пристрої з десятками запахів. Вміст нікотину може обчислюватися показниками від 0 до 5%.

Переваги одноразової POD-системи Elf Bar

Крім уже перерахованих вище переваг одноразових продуктів Ельф Бар, до "плюсів" можна також віднести:

 • мінімальна шкода для здоров'я користувача і відсутність дискомфорту для оточуючих;
 • набагато нижчу вартість одноразок порівняно з ціною на багаторазки;
 • простоту конструкції та легкість у використанні (увімкнення POD-системи здійснюється автоматично відразу після першого затягування).

Що важливо, використання електронних цигарок не призводить до появи характерного запаху тютюну від рук і одягу того, хто їх використовує.

Різноманітність смаків та особливості вибору

Вибрати одноразову POD-систему Elf Bar відповідно до своїх вподобань щодо аромату не становитиме труднощів, оскільки пристрої представлені в широкій смаковій палітрі. Кожна лінійка має свій набір смаків, що часом обчислюються десятками. Любителі класики зазвичай обирають гаджети з класичними смаками, найбільш затребуваними з яких є:

 • Чорниця (Blueberry);
 • Полуниця-банан (Strawberry Banana);
 • Крижана М'ята (Ice Mint);
 • Рожевий Лимонад (Pink Lemonade);
 • Кавун (Watermelon).

Для тих, хто любить поекспериментувати, виробник пропонує ПОД-системи з більш нестандартними смаками, як приклад яких можна навести полуничне морозиво, солодка вата і навіть тютюн з кремом. Якщо вибір викликає труднощі, спочатку слід визначитися, з фруктових, десертних, ягідних, тютюнових або інших видів смаків має бути вибір. Оптимальний для себе варіант можна визначити методом проб електронок з різною рідиною.

Висновок

Якщо ви хочете купити оригінальну продукцію Ельф Бар, найкраще це зробити в спеціалізованому інтернет-магазині Cloud-smoke. Ми, по-перше, гарантуємо високу якість продукту за доступною ціною, по-друге, великий вибір одноразових і багаторазових POD-систем. Організацію доставки замовлення компанія бере на себе.