Зміст

 1. Відсутність шкідливих для організму речовин
 2. Можливість розслабитись у будь-який час
 3. Економія грошей
 4. Різноманітний асортимент смаків Elf Bar
 5. Ефективний засіб відмови від паління
 6. Висновок

 

Одноразові цигарки Elf Bar - це сучасне рішення для людей, які хочуть отримати задоволення від паління без великої шкоди для свого організму. Вейпінг дійсно має безліч переваг перед класичним тютюнопалінням і сьогодні ми з вами поговоримо про основні з них. Отже, перед вами п'ять причин, через які використання одноразових цигарок Elf Bar стане чудовим вибором для вейперів. Приємного читання!

 1. Відсутність шкідливих для організму речовин

Однією з головних переваг використання одноразових цигарок Elf Bar є відсутність шкідливих речовин, присутніх у звичайних тютюнових виробах. Вони не містять смоли, тютюну та інших шкідливих хімічних сполук, як-от тар або чадний газ, які можуть негативно впливати на здоров'я. Натомість цигарки Elf Bar працюють на основі рідини, що складається з гліцерину, пропіленгліколю, нікотину й ароматизаторів, які є безпечнішими для організму.

Чи можна говорити про те, що паріння рідини абсолютно безпечне для організму? Зрозуміло, що ні. По-перше, вплив електронних цигарок тільки вивчається, а по-друге - нікотин у великих кількостях чинить негативний вплив на організм, адже є психоактивною речовиною.

Також пар електронних цигарок може подразнювати горло в деяких людей, особливо якщо вони мають будь-які застудні захворювання. Ну і не забуваємо про алергічні реакції у людей, які мають до цього схильність.

 1. Можливість розслабитися в будь-який час

Одноразові цигарки Elf Bar надають можливість розслабитися і насолодитися парою в будь-який момент. На відміну від звичайних цигарок, їх не потрібно запалювати, вони не залишають запаху і не вимагають тривалого часу для викурювання. Просто дістаньте Elf Bar, зробіть кілька затяжок і покладіть пристрій назад у кишеню.

Електронні цигарки не заборонені для використання в ресторанах і барах, торгових центрах. Ви також можете запросто вейпити їх у кімнаті, автомобілі в присутності інших людей, і пар абсолютно не буде їм заважати.

 1. Економія грошей

Використання вейпів Elf Bar економічно вигідніше, якщо порівнювати зі звичайними цигарками. Невеликої одноразки "Ельф Бар" на 1500 затяжок вистачить на термін від трьох до семи днів, а сама електронка здатна замінити до 4-5 пачок звичайних тютюнових виробів. Це не тільки дешевше саме по собі, але також і вигідніше з тієї точки зору, що користувачеві не доведеться докурювати цигарку в разі, якщо він уже наситився нікотином. Тобто ви не будете робити зайвих затяжок. Це корисно не тільки для вашого гаманця, а й для здоров'я.

 1. Різноманітний асортимент смаків Elf Bar

Elf Bar пропонує широкий вибір різних смаків одноразових упаковок. Ви можете вибрати між класичними смаками, як-от тютюн і ментол, або спробувати щось солодке і приємне, наприклад, фруктові або ягідні ароматизатори. Також виробник пропонує різні незвичайні смаки десертів і коктейлів. Ось далеко не повний список ароматів рідин Ельф Бар:

 • Ківі-Маракуйя-Гуава;
 • Персик;
 • Персик-Манго-Кавун;
 • Полуниця-Ківі;
 • Малина-кавун;
 • Кисле Яблуко;
 • Виноград-Зелене яблуко-Лед;
 • Апельсиновий лимонад;
 • Кола;
 • Лимонад Чорниця-Малина;
 • Ванільне морозиво;
 • Бананове молоко тощо.

Деякі аромати доступні лише в певних серіях Ельф Бар, тоді як інші є практично у всіх лінійках. 

 1. Ефективний засіб відмови від паління

Для багатьох людей, які бажають кинути палити, одноразові цигарки Ельф Бар можуть стати ефективним інструментом для відмови від шкідливої звички. Оскільки вони містять нікотин, який задовольняє потребу організму в цій речовині, використання електронних цигарок дає змогу поступово знижувати споживання тютюну. Завдяки різноманітності яскравих смаків і зручному формату, одноразові цигарки, вейпи та POD-системи можуть допомогти людям впоратися з нікотиновою залежністю й успішно відмовитися від паління. Це можна робити як за допомогою заміни паління парінням, так і шляхом скорочення вмісту нікотину в рідині, зменшення тривалості сеансу паління і навіть повний перехід на безнікотинову рідину.

Висновок

Одноразові цигарки Elf Bar не можна назвати абсолютно нешкідливим способом вживання нікотину, проте це найоптимальніший варіант паління, якщо порівнювати зі звичайним тютюном. Виробники електронок пропонують низку переваг, які роблять їхні продукти чудовим вибором для людей, що бажають насолодитися парінням без шкоди для свого здоров'я та без заподіяння дискомфорту оточуючим. Вони не містять тих шкідливих речовин, які містяться в тютюновому димі, пропонують широкий асортимент ароматів, дають змогу розслабитися в будь-який час, заощаджують гроші й навіть можуть допомогти кинути палити. Тому, якщо ви шукаєте безпечну та смачну альтернативу звичайним цигаркам, одноразки Elf Bar будуть чудовим варіантом для вас.

До речі, купити ці товари, а також інші продукти для вейпінгу, ви можете в інтернет-магазині Cloud-smoke. Доступні ціни, великий асортимент і дійсно професійне обслуговування приємно порадує як новачків, так і бувалих вейперів. Ласкаво просимо і бажаємо приємних купівель!