Зміст

  1. Що у складі рідини для вейпа
  2. Преміальні рідини для вейпа - що це
  3. Чим преміум рідина для вейпу відрізняється від звичайної
  4. Висновок

 

Використання вейпів замість тютюнопаління для задоволення потреб організму в нікотині сьогодні вже стало звичайним явищем. Більшість моделей популярних у вейперів одно- і багаторазок заправляються спеціальною рідиною на сольовому нікотині для POD-систем.

Що у складі рідини для вейпа

Основними складовими рідини, використовуваної в електронках, є пропіленгліколь (PG) і гліцерин (VG). Є формули рецептури рідини тільки з однією з цих речовин або їх комбінацією. Вони можуть мати різне процентне співвідношення. Що менше в рідині пропіленгліколю і більше гліцерину, то вона в'язкіша.

Як додаткові компоненти в рідину для різних моделей подів вводять нікотин і ароматизатори. Перший служить для насичення організму парильника цією речовиною і допомагає йому "зіскочити" зі споживання тютюнових виробів, а другі - для надання рідинам яскравих приємних смаків.

Іноді в POD-системах використовують рідину на органічному нікотині. Вейпи з таким складом рідини актуальні для парильників:

  • з індивідуальною непереносимістю сольового нікотину;
  • які мають бажання використовувати для паріння пристрої з нижчою міцністю.

Такі гаджети призначені не стільки для сильного накурювання, скільки для отримання насолоди від вмісту органічної рідини.

Преміальні рідини для вейпа - що це

Саме слово "преміум", що застосовується стосовно продукції, означає її вищий клас. Для її виробництва використовують дорогі або рідкісні матеріали. До складу преміальних рідин для подів входять якісні інгредієнти та авторські багатокомпонентні букети смаків. Останні створюються фахівцями-міксологами за запатентованими рецептами.

У преміальну рідину для вейпу вводиться не менше 10 різних ароматизаторів. У деяких моделях електронок рідина може складатися з 30 їхніх видів. Процес виробництва таких продуктів досить складний і тривалий. Результатом цієї кропіткої роботи є отримання густої, об'ємної, насиченої пари в процесі вейпінгу.

Якщо говорити про звичайну бюджетну рідину, її ароматична композиція містить 2-3 компоненти. Для її створення використовують прості технології.

Звичайно ж ціни на продукти класу преміум і бюджет будуть абсолютно різними. Але можна сказати точно, що воно того варте. Можна з упевненістю стверджувати, що парильник, який одного разу спробував вейп з преміальною рідиною, вже ніколи не захоче повертатися до пристроїв зі звичайною рідиною.

Прикладом однієї з найкращих рідин, що з'явилися в продажу в поточному році, є рідина на сольовому нікотині Elf Bar Elfliq. До складу цієї топової солі входять інгредієнти сегмента преміум, включно з ароматизаторами з легендарними смаками.

Чим преміум рідина для вейпу відрізняється від звичайної

Відмінності рідин преміальних від бюджетних можна зібрати в такий список з трьох основних пунктів:

  • насиченість смаку і складність рецептури (продукт класу преміум вирізняється збалансованістю букета з можливістю відстежувати основні та другорядні смакові нотки);
  • якість компонентів (преміальні варіанти рідин здебільшого складаються з натуральних інгредієнтів з додаванням дорогих рідкісних складових, чого не можна сказати про бюджетні продукти, виробники яких роблять усе можливе, щоб скоротити витрати на матеріали та виробництво);
  • дизайн (непрямим підтвердженням того, що в гаджеті використовується преміальна рідина, є оригінальне пакування із захистом від підробки).

І хоча електронні цигарки не можна назвати повністю безпечними для здоров'я, їхня шкода набагато нижча, ніж тютюнових виробів. Ще більше знизити небезпеку допомагає використання в подах преміальних рідин.

Висновок

Щоб не стати здобиччю шахраїв, обирайте продавців, які пропонують тільки сертифіковану продукцію брендів, що користуються довірою. В Україні продажем рідини для вейпу, а також самих пристроїв для паріння з гарантією якості та безпеки займається інтернет-магазин Cloud-smoke.

Поряд із жижами від виробників зі світовим ім'ям, наш торговий онлайн-майданчик пропонує також рідину на сольовому нікотині Wick&Wire від однойменного вітчизняного виробника.