Зміст

 1. Як користуватися електронними цигарками Elf Bar
 2. Як курити Elf Bar правильно
 3. Чи небезпечна зарядка одноразових електронних цигарок Elf Bar

 

Одноразові електронні цигарки виробника Elf Bar стали популярним вибором серед парильників і людей, які бажають відмовитися від звичайних тютюнових виробів. І це рішення цілком виправдане, адже вони передбачають високу зручність використання, компактний дизайн і великий вибір смаків. Крім того, вейпінг, згідно з багатьма дослідженнями, є менш шкідливим, ніж тютюнопаління, що також не може не тішити курців.

Однак, щоб отримати найкращий досвід паріння та уникнути проблем з ним пов'язаних, важливо знати, як правильно використовувати й курити Elf Bar. У цій статті ми розглянемо основні рекомендації та застереження, пов'язані з експлуатацією цього пристрою.

Як користуватися електронними цигарками Elf Bar

Щоб процес паріння електронок приносив вам тільки задоволення, необхідно дотримуватися правил їх використання від початку і до кінця. 

 1. Розпакування.

Коли ви купуєте нову одноразову цигарку Elf Bar, першим кроком завжди буде розпакування пристрою. Зазвичай вони поставляються запечатаними в коробку і в блістер, щоб гарантувати свіжість продукту. Щоб почати використання одноразки, дістаньте її з коробки, розпакуйте з блістера, зніміть силіконові затички з сопла і нижньої частини цигарки. Усе готово, можна починати парити.

 1. Вдих.

Ельф Бар не потребує натискання кнопки для активації. Просто вдихніть пар через сопло, як ви робили це зі звичайною цигаркою. Це активує нагрівальний елемент, який перетворює рідину на пару. Будьте обережні, вживаючи нещодавно відкриту цигарку - пара в ній зазвичай буде досить міцною і затяжка може призвести до того, що ви закашляєтеся. Elf Bar містить нікотинову сіль, яка краще засвоюється організмом і забезпечує сильніший удар по горлу. Майте це на увазі, якщо раніше ви курили вейп із рідиною з вільним нікотином або є початківцем-парильником.

 1. Підтримка зарядки. 

Деякі одноразові цигарки або багаторазові POD-системи Elf Bar можуть мати можливість зарядки. Коли акумулятор розряджений, ви просто підключаєте зарядний пристрій. Зазвичай можливістю підзарядки володіють одноразові цигарки Ельф Бар на 4000 і більше затяжок. 

Зрозуміло, варто акуратно користуватися вейпом, адже це - електронний пристрій з акумулятором і його можна запросто пошкодити. Намагайтеся не упускати цигарку, не вдаряти її, не піддавати впливу спеки, холоду, зайвої вологи.

Як курити Elf Bar правильно

Щоб паріння було приємним і приносило тільки задоволення, радимо вам дотримуватися таких рекомендацій:

 • Повільні та тривалі затяжки.

Щоб отримати максимальне задоволення від Ельф Бар, рекомендується робити повільні та тривалі затяжки. Це дасть змогу рідині нагріватися рівномірно і створювати більш насичений смак.

 • Уникайте частих і сильних затяжок. 

Постійне паління POD-системи за допомогою частих і сильних затяжок може призвести до перегріву пристрою і його батареї, а також зниження його ефективності. Рекомендується робити паузи між затяжками й не перевищувати певну кількість тяг за певний період часу. Це допоможе уникнути перегріву і продовжить термін служби пристрою.

Чи небезпечна зарядка одноразових електронних цигарок Elf Bar

Як ми вже зазначили раніше, деякі моделі електронок виробника Ельф Бар можна заряджати за допомогою USB. Однак, якщо одноразовий пристрій не має функцій підзарядки, то спроба це зробити може призвести до пошкодження пристрою та виникнення небезпечних ситуацій, включно з перегрівом, коротким замиканням або навіть вибухом. Тому рекомендується використовувати Elf Bar лише протягом його життєвого циклу і потім безпечно утилізувати його.

Підсумуємо. Щоб Elf Bar прослужив вам якомога довше, необхідно: 

 • робити правильні затяжки;
 • правильно зберігати пристрій;
 • не заряджати батарею і не заправляти гаджет, якщо він для цього не призначений. 

Дотримуючись цих рекомендацій, ви зможете повною мірою насолоджуватися безпечним і приємним вейпінгом з Ельф Бар.