Зміст

  1. Занадто часті та сильні затяжки
  2. Неправильний вибір рідини
  3. Не кладіть вейп горизонтально
  4. Не залишайте вейп де завгодно
  5. Періодично промивайте атомайзер або картридж
  6. Не забувайте міняти випарники та намотування

 

Вейпінг набирає дедалі більшої популярності, адже є менш шкідливою і приємнішою альтернативою палінню цигарок. Охочих спробувати паріння з кожним роком стає дедалі більше, і в нових користувачів виникає низка запитань щодо вейпінгу. У цій статті ми розглянемо основні помилки під час експлуатації електронних цигарок, а також розповімо про базові моменти їх використання.

Занадто часті та сильні затяжки

Одна з найпоширеніших помилок новачків у вейпінгу - надто часті та сильні затяжки. Зазвичай це викликано тим, що людина звикла палити цигарки швидко, адже вони самі по собі тліють. У випадку з електронними цигарками цього робити не потрібно, адже пристрій активується тільки під час затяжки (або натискання кнопки) і в момент бездіяльності вейпера абсолютно ніяк не функціонує.

У чому ж причина того, що робити часті затяжки небажано? Річ у тім, що більшість одноразових балонів і POD-систем мають досить слабкий нагрівальний елемент і малопотужний акумулятор. Через це занадто інтенсивне ширяння може призвести до перегріву пристрою, а сам пар буде гірчити внаслідок поганого нагрівання рідини, що призведе до неприємних відчуттів у горлі.

Неправильний вибір рідини

Дуже важливо вибрати відповідну рідину для вейпінгу. Це стосується таких моментів:

  • Якість. Неякісні рідини можуть мати неприємний смак і запах, а також стати причиною подразнення горла. Новачкам рекомендується звертатися до надійних виробників і обирати рідину із середньою концентрацією нікотину. 
  • Приналежність. Важливо пам'ятати, що різні рідини можуть бути призначені для різних пристроїв. Умовно для POD-систем використовують концентровану сольову рідину, тоді як більш потужні вейпи вимагають заправки наповнювача з вільним нікотином.
  • Смак. Якщо ви купуєте одноразку на велику кількість затяжок або великий флакон рідини, то краще переконатися, що її смак буде вас повністю влаштовувати. Погодьтеся, парити рідину, яка вам не подобається протягом тижнів або навіть місяців - не найкраща ідея.
  • Вміст нікотину. Вибирайте рідину з вмістом нікотину під свої потреби. Це може бути сольовий наповнювач, рідина з вільним алкалоїдом або навіть безнікотинова рідина. Щоб зрозуміти, яка кількість речовини для вас оптимальна, доведеться спробувати всі варіанти.

Також дивіться на термін придатності рідини, а також переконайтеся, що флакон з нею щільно закритий і зберігався в правильних умовах.

Не кладіть вейп горизонтально

Деякі новачки можуть випадково покласти свій вейп горизонтально, що може призвести до протікання рідини. Це може пошкодити пристрій і спричинити витік рідини на одяг або інші предмети. Тому важливо пам'ятати, що вейп слід зберігати й транспортувати у вертикальному положенні, якщо модель пристрою цього вимагає.

Що стосується сучасних одноразових упаковок і POD-систем, то їх зазвичай можна носити як завгодно, але все ж у разі тривалого зберігання краще тримати девайс вертикально.

Не залишайте вейп де завгодно

Рекомендується завжди тримати вейп у певному місці, в захисному футлярі, не залишати його під сонцем, у спекотному приміщенні, на морозі, за підвищеної вологості. Зрозуміло, якщо поруч є діти, то тримати вейп слід при собі або під постійним наглядом. 

Також не рекомендується залишати пристрій у машині в будь-яку пору року. Влітку він може пошкодитися від спеки, а взимку - від морозу.

Періодично промивайте атомайзер або картридж

Атомайзер і картридж, відповідальні за випаровування рідини, можуть з часом заповнюватися залишками рідини та нагаром. Це може призвести до поганого смаку і погіршення якості пари. Рекомендується періодично промивати атомайзер або картридж теплою проточною водою, щоб видалити відкладення, що накопичилися, і забезпечити чистоту та якість випаровування. Не забудьте гарненько просушити девайс після чищення.

Не забувайте міняти випарники та намотування

Випаровувачі та намотка є розхідниками електронних цигарок і мають свій термін служби. Згодом вони зношуються, їхні робочі властивості починають падати аж до виходу девайса з ладу. Зношений койл і намотка призведе до погіршення смаку, недостатнього пароутворення і проблем з випаровуванням рідини. Новачкам слід регулярно перевіряти стан випаровувача, намотки та своєчасно міняти їх, щоб підтримувати оптимальну продуктивність пристрою.

Вейпінг може бути ефективним способом кинути палити або стати менш шкідливою альтернативою тютюнопалінню, якщо дотримуватися нескладних правил експлуатації електронної цигарки. Сподіваємося, ця стаття допоможе вам уникнути деяких поширених помилок і навчитися правильно експлуатувати пристрій. Пам'ятайте про важливість вибору якісної рідини, правильного використання та догляду за гаджетом, а також регулярної заміни випаровувачів і намотки. З правильним підходом ви будете отримувати задоволення від вейпінгу без зайвого клопоту, чого ми вам і бажаємо.

До речі, якщо ви шукаєте, де можна купити якісні пристрої та рідини для вейпінгу, а також хотіли б, щоб вам допомогли з ними розібратися, то запрошуємо вас в інтернет-магазин Cloud-smoke. Тут ви знайдете все і навіть більше для смачного і комфортного вейпінгу, зможете зручно замовити товари та отримати детальну консультацію по кожній позиції не просто від менеджера, а й від фахівця з усього що стосується електронних цигарок. Ласкаво просимо!