Зміст

 1. Заряджання та включення
 2. Вибір рідини
 3. Заміна картриджів
 4. Правильний затяг
 5. Догляд за пристроєм
 6. Висновок

 

POD-системи являють собою компактні, прості у використанні та надійні пристрої для вейпінгу. Однак користувачі-початківці дивляться на поди дещо з побоюванням, віддаючи перевагу ще простішим одноразкам. Насправді різниця між цими двома гаджетами мінімальна, і сьогодні ми вам це доведемо. Так що обов'язково прочитайте цю статтю, якщо давно збиралися перейти на POD-системи, але ніяк не наважувалися це зробити.

Заряджання та увімкнення

Підготовка до використання пода проста і зрозуміла, якщо ви хоч раз у житті тримали в руках будь-який електронний пристрій. Перед використанням POD-системи необхідно зарядити її батарею, якщо вона розряджена. Для цього підключіть цигарку до зарядного пристрою, використовуючи USB-кабель (зазвичай це Type-C), який постачається в комплекті або є у вас вдома. Коли зарядиться батарея, світлодіод на корпусі перестане блимати. Натисніть кнопку включення, згідно з інструкцією конкретно для вашого девайса, і починайте сеанс паріння.

Деякі POD-системи працюють від кнопки, а деякі активуються після затягування, як більшість одноразових. Обирайте модель на власний смак.

Вибір рідини

Цей момент є досить персональним для різних електронних цигарок. Є POD-системи, які використовують рідину для заповнення картриджів, а є девайси зі змінними картриджами від виробника, які потрібно встановлювати, коли попередній закінчиться.

Якщо ваш вибір упав на перший варіант, то оберіть рідину з потрібним рівнем нікотину та відповідним смаком. Зверніть увагу, що деякі POD-системи можуть використовувати лише спеціальні наповнювачі, тому перед купівлею переконайтеся, що обрана вами жижа підходить для вашого девайсу. Якщо ж у вас в руках електронка зі спеціально розробленим для неї одноразовим картриджем, то у вас тільки один шлях – купувати для нього касету від того самого виробника. Рекомендуємо перед купівлею такого пристрою переконатися, що наступного разу ви без проблем зможете знайти картридж цієї торгової марки.

Заміна картриджів

Але навіть заправлені касети іноді доводиться змінювати, оскільки вони мають обмежений ресурс. Зазвичай виробник вказує, як часто необхідно виконувати зміну картриджа, але якщо ви відчуваєте неприємний смак або погіршення якості пари до того, як умовний термін придатності деталі вийшов, то варто її замінити. Заправка картриджа відбувається досить просто і швидко. Головне – наливати нікотинову або безнікотинову рідину строго у зазначених виробником пропорціях.

Сам процес зміни картриджа зазвичай виглядає досить просто і докладно описується в інструкції. Головне – ретельно його дотримуватись, не прикладати для вилучення касети зайвих зусиль, якщо не хочете замість заміни картриджа йти до магазину за новим пристроєм.

Правильне затягування

Для отримання максимального задоволення від вейпінгу та щоб уникнути можливих проблем зі здоров'ям, важливо правильно робити затяжки. Не робіть занадто довгих і сильних затягувань, оскільки це може спричинити подразнення горла та легень. Також не варто це робити, щоб уникнути перегріву електронки. Якщо ви хочете отримати густу і насичену пару, то вам слід вибирати просунуті мехмоди та бокс-моди, оскільки одноразки та POD-системи для такого інтенсивного паління не підходять.

Догляд за пристроєм

POD-системи не потребують особливого догляду або налаштування, але все ж таки потрібно підтримувати пристрої в хорошому стані, щоб вони продовжували працювати правильно. Ось кілька порад щодо догляду за вашою POD-системою:

 1. Очищайте електронну цигарку під час обслуговування. Коли міняєте картридж, рекомендується протирати електронку сухою тканиною або ватним тампоном. Також можна використовувати спеціальні серветки для чищення електронних пристроїв.
 2. Уникайте потрапляння рідини на контакти девайса. Якщо девайс піддався контакту з водою, негайно видаліть її з видимих ​​місць, а пристрій не вмикайте. В ідеалі його розібрати та почистити/висушити, але робити це допускається лише людям, знайомим з електронікою та технікою безпеки.
 3. Зберігайте пристрій у чистоті та сухості. Не варто допускати попадання вологи на девайс і зберігати його разом з предметами, які потенційно можуть створити цю вологу.
 4. Слідкуйте за станом батареї. Якщо ви помітили, що пристрій перестав працювати на повну потужність або взагалі не вмикається, то, очевидно, слід зарядити батарею. Однак, якщо вона не заряджається так, як раніше (не так швидко, не до кінця), її слід замінити (якщо така можливість присутня) або купити новий пристрій.
 5. Не забувайте міняти картриджі вчасно. Нагадуємо, що картриджі мають обмежений термін служби, тому змінюйте їх час від часу.

Попри пункт №2, ми закликаємо вас бути обережними й дотримуватися правил безпеки. Не варто розбирати девайс, якщо не маєте для цього професійних навичок. Також не рекомендується експериментувати з ним, використовуючи неофіційні аксесуари або запчастини, що особливо не відповідають електронній цигарки технічно (надто високої потужності тощо). Процес підтримки пристрою для вейпінгу досить простий і не клопіткий, так і не потрібно його ускладнювати.

Висновок

POD-системи - це зручний і простий спосіб вейпінгу із задоволенням і без зайвих проблем як для початківців, так і розвинених любителів паріння. Дотримуючись простих інструкцій, ви можете налаштувати пристрій, обрати рідину і насолоджуватися палінням будь-де. Догляд за ним простий, різноманітність рідин - величезна, тому жодних причин відмовляти собі в задоволенні володінням цим девайсом просто немає. Тому сміливо купуйте POD-систему, якщо цього ще не зробили, і будьте певні, що ви не пошкодуєте.