Зміст

  1. Переваги одноразових електронних pod-систем
  2. Недоліки одноразових електронних pod-систем
  3. Які одноразки краще обрати новачкам?

 

Ринок вейп-індустрії – один з найбільш динамічних, йому притаманна феноменальна швидкість появи інноваційних рішень. Одним з них стали одноразові прилади для паріння. Їхня поява декілька років тому викликала фурор та назавжди змінила правила гри у світі вейпингу та паління.

Спочатку на зміну традиційним сигаретам прийшли громіздкі вейп-девайси. Це був перший крок до сучасних приладів. Винахідником першого вейпу вважається китайський фармацевт Хон Лік. На створення першої електронної сигарети вченого спонукала смерть батька, який був дуже залежний від класичного куріння. Винахідник із Китаю поставив перед собою амбітну задачу – створити пристрій, що позбавить людей від негативної звички та поступово допоможе знизити необхідність у нікотині до 0. І йому це вдалось! У 2003 році у Китаї було запатентовано електронну сигарету. А у наступному році велика компанія з Гонконгу «Golden Dragon Holdings» випустила першу партію електронок у продаж.

Так почалась історія одноразових приладів для паріння. Цей тренд підтримують мільйони клієнтів у більш ніж 60 країнах світу. Існують десятки успішних брендів електронних подів. Цікаво, що саме у Китаї народилась найпопулярніша компанія з виробництва одноразок — Elf Bar.

Сьогодні ми розглянемо детальніше цей винахід з різних сторін та дізнаємось, чи такі вже невинні одноразові сигарети.

Переваги одноразових електронних pod-систем

Розглянемо основні аргументи на користь одноразових капсул.

Зручність у використанні. Купляючи такі пристрої, будьте певні, нічого простішого для паріння ви не знайдете. Все, що потрібно для активації – зняти захист та зробити тягу. Система активується самостійно, зазвичай, навіть без жодної кнопки. Можна забути про обслуговування, заправку сольовою рідиною, заміну картриджів та заряджання. Сьогодні можна придбати pod на різну кількість тяг: від 500 до 5000. Якщо ви полюбляєте часто змінювати смак та експериментувати з моделями та брендами – обирайте пристрій до 2500 затяжок. Наприклад, ELF BAR 2500. Це легкий у використанні та дуже компактний за розмірами девайс.

Вартість. Досліджено, що витрати на pod-системи становлять набагато менше, ніж за еквівалентну кількість класичних сигарет. Для порівняння, Elf Bar BC4000 спроможний замінити 11-12 пачок традиційних цигарок. Ціна одного поду становить від 450 грн, в той час як вартість 12 пачок стартує від 840 грн. Фінансова вигода очевидна.

Більш здорова альтернатива. Склад у сольовій рідині, що міститься у бачку поду, набагато безпечніший, ніж вміст звичайної сигарети. Якщо у цифрах, під час куріння з’являється 4000 шкідливих речовин, 40 з яких – канцерогени, а в тютюновому димі налічується близько 300 видів отрут.

На противагу класичним цигаркам, компоненти рідини на сольовому нікотині можна назвати майже безпечними. Традиційно, жижа складається з рослинного гліцерину, ароматизаторів, нікотину та пропіленгліколю. Останній помилково вважається шкідливим, але це не так. Ця екологічна речовина використовується в багатьох галузях, у тому числі, хімічній, фармакології. Компонент транспортує нікотин до легенів та дуже швидко виводиться з організму, не завдаючи шкоди.

Більше того, ви можете обрати міцність нікотину самостійно. Найпопулярніші моделі електронок мають вміст нікотину 5% або 50 мг/мл. Але також можна знайти модифікації з вмістом всього 2%. Якщо ви бажаєте зменшити кількість нікотину в організмі, пропонуємо почати зі стандартних одноразок на 50 мг, поступово переходячи до 20 мг.

Компактність. Одна з головних переваг капсул. Пристрій невеликого розміру здатен розміститься у будь-якому кармані, а вага, зазвичай, не перевищує 115 г. Завдяки своїм ідеальним параметрам pod зручно брати з собою куди завгодно. Він не займе багато місця ні у тревел-валізі, ні у робочому портфелі.

Величезний вибір смаків. Жоден спосіб паління або паріння не може похвалитись таким різноманіттям смаків, як одноразові сигарети. Світові бренди пропонують десятки ароматів та незвичайних поєднань. У колекціях можна знайти як класичні моно-смаки, так і екзотичні тандеми, про існування яких ви раніше навіть не здогадувались. Уявіть, тільки смаки Elf Bar складають більше 70 варіацій. В асортименті виробника можна знайти ноти на будь-який смак: фруктові, ягідні, тютюнові, напої, десертні та ментолові. Найпопулярнішими є фруктові, вони складають основу будь-якої колекції. Смаки настільки реалістично передані у капсулі, що складається враження, ніби ви дійсно куштуєте зазначений аромат.

Відсутність запаху. Пар набагато приємніше відчувається як для користувача, так і для тих, хто знаходиться біля нього. Одноразові сигарети не мають неприємного запаху, який можна відчути від традиційних. Ароматна пара замість дискомфортного диму, який згодом просочує одяг та особисті речі, – ідеальна альтернатива.

Відсутність шкоди для зубної емалі. У процесі паління компоненти, які містяться у диму (зокрема смоли), мають дуже негативний вплив на естетику зубів. Що не можна сказати про електронки, - ще один вагомий аргумент на користь цих пристроїв. Ви можете не перейматись за красу вашої посмішки, якщо парите одноразки.

Недоліки одноразових електронних pod-систем

Звичайно, под-системи – зовсім не безвинні речі. Пояснимо, чому.

Залежність від електронних сигарет. Не слід забувати, що пристрої для паріння також містять нікотин, що викликає та закріплює залежність. Хімічні речовини, що входять до складу сольової рідини, ще знаходяться на стадії дослідження вченими. Через це стверджувати, що електронні сигарети не шкодять здоров’ю, не можна. Потрібно це пам’ятати при покупці подібних виробів, особливо тим, кому ще немає 18.

Неекономічність. Через дуже активне використання, девайси можуть служити набагато менше, ніж це передбачено параметрами. Наприклад, у вейперів, що парять активно, стандартна електронка LB5000 може слугувати всього декілька днів замість двох тижнів. В такому випадку є ризик, що поди можуть стати великою статтею витрат у вашому бюджеті та по кількості затрат дорівнювати чи навіть перевищувати вартість класичних сигарет.

Загроза для довкілля. Чи задумувались ви про те, у яких масштабах реалізуються електронні сигарети легально та ні? Сотні тисяч виробів сходять з конвеєрів заводів щотижня. Потрапляючи у руки до споживачів, вони не утилізуються як слід у 95% випадків. Девайси містять пластикові елементи та літій-іонні батареї, які потрібно правильно переробляти або відновлювати. Якщо цим нехтувати, у перспективі існує загроза екологічної катастрофи. Пластик розкладається у природі не менше 100 років. Токсичні речовини, що використовуються при виробництві літій-іонних акумуляторів, мають дуже негативний вплив на ґрунт та його відновлення. Якщо не утилізувати їх правильно, є велика загроза навколишньому середовищу.

Можемо бачити, що негативних сторін значно менше, ніж позитивних. Ми дійсно віримо, що у майбутньому будуть подолані всі недоліки, пов’язані із загрозою довкіллю та шкідливим (хоч значно меншим, ніж у класичних сигарет) впливом на здоров’я користувачів.

Які одноразки краще обрати новачкам?

З перевагами та недоліками pod-ів все зрозуміло. Тепер давайте розберемось, які моделі можуть підійти для тих, хто хоче перейти на под-системи після будь-якого іншого виду пристроїв або традиційних тютюнових виробів. Пропонуємо декілька варіантів від найпопулярнішого світового виробника одноразових електронних сигарет ELF BAR:

  • Elf Bar 1500. Найпростіша система на ринку, для активації якої не потрібно нічого робити, окрім тяги. Невелика кількість затяжок у цій моделі дозоляє добре ознайомитись та звикнути до такого типу девайсів. Картридж попередньо заправлений рідиною, жодного обслуговування не потребує. Досить потужний акумулятор (850 мАг), розрахований на заявлену кількість затяжок. У лінійці достатньо великий вибір смаків, обирайте свій та насолоджуйтесь кожною тягою.
  • Elf Bar 2000. Більш удосконалена модифікація пристрою на 1500 затяжок. Насолоджуватись та звикати до паріння можна ще довше. Асортимент смаків задовольнить потреби навіть гурманів, всі аромати насичені та приємні.
  • Elf Bar BC3000. Ідеальна за всіма параметрами лінійка для новачків. Головна відмінність від попередньої серії – менш потужний акумулятор (650 мАг), що перезаряджається. Завдяки цій функції пристрій легко забезпечує заявлену кількість тяг – 3000. Інший стиль та дизайн, але не менш зручний розмір. Чудова модель, щоб поступово відмовитись від класичного паління та перейти на більш здорову альтернативу.

В нашому онлайн вейп-шопі ви можете обрати будь-яку із описаних або інших серій за дуже привабливою ціною та оформити замовлення за 2 кліки.