Зміст

 1. Популярні сольові рідини всесвітніх брендів
 2. Кращі рідини на сольовому нікотині українських брендів
 3. Як зробити правильний вибір сольової рідини?

 

Ринок вейпингу дуже динамічний, майже кожного місяця з’являються нові pod-системи, рідини та різні електронні прилади для паріння. На рівні з одноразовими системами, популярності набувають багаторазові поди, які потребують заправлення рідиною. Компанії пропонують величезний вибір рідин для вейпу. Вони різняться за вмістом, вартістю, об’ємом, міцністю та призначенням. Сьогодні гарні за складом та характеристиками рідини можна придбати не тільки у закордонного виробника, але й у вітчизняного. Українські бренди склали потужну конкуренцію відомим світовим компаніям та не поступаються за якістю.

«Яка рідина для вейпу краще?» - це один з найпопулярніших запитів у Гугл. Але вибір жижі – це індивідуальне питання. Адже обирати рідину потрібно, враховуючи основні фактори: пристрій, який використовуєте, бюджет, на який розраховуєте, смакові уподобання та бажаний ефект від паріння.

Сьогодні ми зробимо детальний огляд найпопулярніших рідин вітчизняного та закордонного походження, систематизуємо їх особливості та розглянемо лінійки смаків. Завдяки чому обрати саме ту рідину стане для вас максимально просто.

Популярні сольові рідини всесвітніх брендів

In Bottle Salt. Визнана вейперським товариством рідина для pod систем. Малайзійський бренд створив продукт, з яким досить важно конкурувати за багатьма показниками. Рідина відрізняється не просто преміальним складом, а й eco-компонентами. У складі тільки якісні органічні інгредієнти, жодних шкідливих ароматизаторів. Компанія піклується не тільки за якісне паріння, але й про здоров’я своїх споживачів – за що отримує додатковий бал від нас. Окрему увагу хочемо приділити дизайну, адже для його розробки було задіяно кращих спеціалістів. Кожен смак має свій фантастичний малюнок, який заслуговує всіх овацій. Капсула має не тільки смачне наповнення всередині, але виглядає не менш соковито зовні. Бренд посідає перше місце серед конкурентів за яскравістю дизайну.

Основні характеристики:

 • співвідношення VG/PG: 50/50
 • об'єм флакона: 30 мл
 • міцність нікотину: 50 мг
 • тип нікотину: сольовий
 • країна-виробник: Малайзія

Лінійка смаків. Щодо смаків, бренд відійшов від створення класичних міксованих ароматів та відкрив нову смакову еру! У лінійці ви не знайдете звичних поєднань, міксів та розбавлених ароматів. Фішка бренду In Bottle – це чисті моно-смаки. Запевняємо, всі аромати зовсім не нудні. Смакова передача настільки реалістична, наче ви куштуєте відповідний фрукт або ягоду.

Всього у палітрі 16 моно-ароматів.

Основні категорії смаків: ягідні, фруктові, десертні, напої, ментолові.

Сумісність з пристроями: всі сучасні pod-системи.

ElfLiq. Рідина стала головною новинкою 2023 року та найочікуванішим продуктом від Elf Bar. Не встигла сіль з’явитись на ринку, як посіла одне з перших місць у рейтингу рідин для паріння. Цей продукт став гідним конкурентом для інших брендів та серйозною загрозою для їх продажів. Шанувальники Ельф Бар роками мріяли, щоб виробник почав випускати жижу для вейпу. І це нарешті сталось. Суміш заслуговує максимальний бал за найкращий склад, стильний мінімалістичний дизайн та смакову палітру. ElfLiq – це справжня революція в індустрії вейпингу та новий етап у парінні!

Основні характеристики:

 • тип нікотину: сольовий
 • співвідношення VG/ PG: 50%:50%
 • об’єм: 10, 20, 30 мл
 • вміст нікотину: 10, 20, 50 мг
 • країна: Китай

Виробник надав можливість обирати між трьома об’ємами капсули для більшої зручності. Крім того є вибір між 3-ма варіаціями міцності нікотину. Для новачків ідеально підійде 10 мг/мл, для досвідчених вейперів ми рекомендуємо 50 мг/мл.

Лінійка смаків. Аромати у палітрі рідини від Ельф Бар стали удосконаленим продовженням найпопулярніших міксів одноразових подів від цього бренду.

Всього в асортименті 21 неповторний смак.

Основні категорії смаків: ягідні, фруктові, десертні, напої, ментолові, тютюнові.

Сумісність з пристроями: рідина ідеально підходить до рідних девайсів - Elf Bar Mate 500, Elf Bar RF350. Але має також гарну сумісність з малопотужними POD-системи та атомайзери типу MTL.

Кращі рідини на сольовому нікотині українських брендів

Chaser. Якщо ви ще не знайомі з цим брендом, то багато втратили. За нашою думкою, рідина від українського виробника – найбільш оптимальний продукт за співвідношенням вартості та якості. Наповнення флакону – преміальне, тим не менш, жижа має доступну ціну. У бренда немає рівних щодо різноманіття смаків (наразі їх більше 90). Це дає значну перевагу у порівнянні з конкурентною (навіть закордонною) продукцією. Вагомий аргумент на користь рідини – це можливість обирати капсули у чотирьох об’ємах від 10 до 30 мл. Ще один плюс до карми українського виробника – це економічна витрата жижі Chaser.

Основні характеристики:

 • тип нікотину: сольовий
 • співвідношення VG/ PG: 50%:50%
 • об’єм: 10, 11, 15, 30 мл
 • вміст нікотину: 30, 50 мг
 • країна-виробник: Україна

Лінійка смаків. Найрізноманітніша серед конкурентів. 91 смак у різних варіаціях об’єму, поєднань ароматів та незвичайних тандемах. Вибрати точно буде з чого.

Основні категорії смаків: ягідні, фруктові, десертні, напої, ментолові, тютюнові, випічка.

Сумісність з пристроями: рідина підходить для заправки малопотужних Pod-систем та багаторазових змінних картриджів, а також для дозаправки деяких моделей вейпів.

Flavorlab. Ще один український бренд, який гучно заявив про себе. Має 3 основні лінійки: Flavorlab RF350, Flavorlab FL350 LUX та Flavorlab P1. Перша лінійка – найбільш ходова за всіма характеристиками (об’єм рідини, різноманіття смаків, міцність нікотину). Серія LUX відрізняється незвичайними смаковим поєднаннями, яких немає у базовій лінійці та яскравим дизайном. P1 – це втілення мінімалізму у всіх сенсах. Лаконічний дизайн, мініатюрний розмір флакону та зрозумілі смаки є особливістю цієї колекції.

Основні характеристики:

 • співвідношення VG/PG: 50/50
 • міцність нікотину: 50 мг/мл (5%)
 • тип нікотину: сольовий
 • об'єм: 10, 30 мл
 • бренд: Flavorlab
 • країна-виробник: Україна

Лінійка смаків. Всі колекції нараховують більше 50 міксів.

Основні категорії смаків: ягідні, фруктові, напої, ментолові.

Сумісність з пристроями: найкраще підходить для МTL-вейпів, стартових комплектів та pod-систем.

Як зробити правильний вибір сольової рідини?

Яка електронна сигарета краща – це дуже суб’єктивний вибір. Наголосимо, що обирати пристрій важливо, виходячи з ваших потреб. Якщо ви не бажаєте витрачати зайвий час на обслуговування та часто змінюєте смаки для паріння, оптимальне рішення для вас – це одноразові под-системи. Багаторазові пристрої мають свої переваги та гарно підійдуть для тих, хто полюбляє робити суміші, самостійно заправляти картриджі та контролювати роботу девайсу.

Щоб отримати максимальне задоволення від паріння, перш за все потрібно правильно підібрати рідину. Яку жижу краще обрати? Маємо простий алгоритм для полегшення вашого вибору:

 1. жижа повинна підходити саме для вашого пристрою
 2. зверніть увагу на об’єм, від цього залежить період використання
 3. обирайте за міцністю: є рідини з 0% (безнікотинові), з середнім вмістом нікотину та стандартні (5%)
 4. виберіть смак за вашими вподобаннями
 5. ще один важливий критерій – вартість. Бюджетні продукти поступаються складом та функціональністю брендам з преміальним вмістом.

Купити оригінальну сертифіковану рідину найпопулярніших світових та українських брендів можна на нашому сайті всього за пару хвилин.