Зміст

 1. POD-системи. Основні подібності та відмінності від вейпу
 2. Популярні моделі pod-систем у 2022 році
 3. Переваги та недоліки pod-систем

 

Pod-системи нарівні з одноразовими електронними сигаретами мають великий попит. Пристрої даного типу з'явилися нещодавно, але набули популярності дуже швидко. Pod-и – випарники нового покоління, вдосконалена версія класичного вейпу. Вони замінили досить громіздкі девайси, які потребують постійного обслуговування.

У цій статті ми розглянемо переваги та недоліки pod-систем, їхню відмінність від вейпів, а також найпопулярніші моделі в 2022 році. Залишайтеся з нами до кінця, щоб дізнатися більше про поди.

POD-системи. Основні подібності та відмінності від вейпу

Для того, щоб розібратися, в чому відмінність новинки від традиційних пристроїв для паріння, розглянемо їх поняття.

Вейп — це електронний пристрій, що виробляє ароматну пару з хімічної рідини. Конструкція девайса включає батарею, нагрівальний елемент, резервуар, що заправляється сіллю.

Pod-система — це багаторазовий девайс, різновид електронних сигарет, основною відмінністю якого є використання "подів" замість атомайзерів. Поди служать значно довше за звичайні одноразки і вимагають нескладного обслуговування.

Ми розібралися, що таке вейп і под, тепер розглянемо, у чому їхня схожість та відмінність.

Обидва аксесуари мають подібний механізм генерації пари: нагрівальний елемент перетворює сольову рідину на смачну пару. Принцип роботи та будова системи у випарників дуже схожі: мундштук, акумулятор, нагрівальний елемент, картридж з рідиною є в обох пристроях.

Вейпи та поди завдають менше шкоди організму, ніж класичні сигарети. Електронки містять значно менше нікотину. Сольова речовина в картриджі не містить шкідливих смол. Вченими з Англії доведено, що вейпи та інші електронні пристрої набагато безпечніші за тютюнові вироби.

Заміна солі передбачена у всіх вейпах та відкритих pod-системах. Готова сольова рідина заливається у спеціальний резервуар. Можна використовувати як флакон одного виду, так і експериментувати, взявши кілька різних смаків.

Перша важлива відмінність даних пристроїв — кількість пари, що випаровується. В силу невеликої потужності pod-и виробляють у рази менше пари, а відповідно ароматна хмара не така велика, як у вейпів.

Розмір – ще одна вагома відмінність. Класичні вейпи значно більші та важчі за pod-системи. Другі мають дуже компактні параметри та приємну вагу. Завдяки своїм незначним розмірам поди зручно брати із собою куди завгодно.

Простота та легкість використання також відрізняють дані девайси. Активувати под-системи дуже просто, вони не вимагають додаткових налаштувань та особливого обслуговування.

Ціна - ще один аргумент на користь pod-ів. Обслуговувати їх набагато дешевше, ніж вейпи. Вартість картриджів та сольової рідини для pod-систем дуже приємна.

Популярні моделі pod-систем у 2022 році

Pod-системи - це новий тренд у вейп-індустрії, який точно перейде в наступний 2023 рік і ще довго утримуватиме лідируючі позиції на ринку електронок. Всі аксесуари поділяються на 2 основні види: системи відкритого та закритого типу.

Закритий тип системи - всі pod-и, які не потребують заміни сольової рідини. Після закінчення жижі у резервуарі необхідно замінити картридж на новий.

Відкритий тип системи – у таких пристроях передбачена заміна рідини після її закінчення у картриджі. Після закінчення солі необхідно залити нову, взявши готову суміш або змішавши кілька різних видів.

Популярний виробник електронних сигарет Elf Bar випустив у 2022 році 3 багаторазові pod-системи, які сколихнули вейп-індустрію. Пропонуємо познайомитись з кожною з них.

Elf Bar FB1000. POD-система відкритого типу. Девайс отримав неймовірно компактні розміри та надпотужну батарею на цілих 1000 мАг. Завдяки вбудованій сітчастій котушці нового покоління EBC M1 ароматна пара стала ще більш насиченою та смачною. Пристрій можна швидко активувати двома способами: натисканням на кнопку або просто затягуванням. На вибір 4 неоново-градієнтні відтінки: Illusion Purple, Dark Blue, Sunset Yellow, Forest

Green. Стильна циліндрична форма, висока продуктивність та швидке перезаряджання акумулятора – те, що відрізняє пристрій серед подібних. Виробник передбачив ланцюжок у комплекті.

Elf Bar RF350. Ще один pod відкритого типу. Девайс виконаний у трендовому мінімалістичному дизайні, на вибір 8 кольорів. Модель може похвалитися завидними параметрами: компактний стік довжиною 10 см і вагою всього 20г. Pod дозволяє проводити експерименти зі смаками сольової рідини та створювати власні яскраві мікси. Змінні картриджі потребують заправки сіллю. Дозаправку можна зробити до 5 разів, потім знадобиться новий картридж. Потужності батареї вистачає на кілька днів, після чого необхідна підзарядка. Всього 20 хв та акумулятор на 350 мАч повністю заряджений!

Elf Bar Mate 500. Одна з найпопулярніших моделей pod-систем. Пристрій відноситься до змішаного типу, так як для девайса підходять як заправлені змінні картриджі (Elf bar P1), так і резервуари, які можна заправляти самостійно (RF350). Надміцний алюмінієвий корпус приховує потужний акумулятор на 500 мАг, завдяки якому девайс не потребує постійної підзарядки. Корпус представлений у 10 кольорових варіаціях, як трендових неоново-градієнтних, так і в монокольорах. Девайс неймовірно легкий та компактний, вага складає всього 21г.

Переваги та недоліки pod-систем

На закінчення ми хочемо підсумувати всі «за» і «проти» нових девайсів. Почнемо з переваг:

 • pod-система – це відмінна альтернатива громіздким вейпам, класичним тютюновим виробам та кальянам. Смачна пара в невеликій капсулі, яку завжди можна взяти із собою
 • компактні розміри. Виробники електронних сигарет почали випускати pod-системи з неймовірно приємними параметрами та практично невідчутною вагою
 • значна економія коштів. Обслуговувати багаторазки набагато вигідніше, ніж будь-які інші пристрої для паріння
 • довга служба. Якщо одноразок вистачає максимум до двох тижнів, багаторазові електронні сигарети готові прослужити вам набагато довше за умови дотримання правил експлуатації.
 • можливість швидкого перезаряджання. Для деяких систем потрібно менше 30 хвилин для заповнення батареї

Зазначимо деякі недоліки:

 • невеликий об'єм картриджів: заправляти резервуар сольовою рідиною доведеться щодня, іноді частіше
 • необхідність обслуговування. Це не займе у вас багато часу, але в залежності від типу системи, поди потребують заміни картриджів або заправки рідиною
 • невеликий вибір ароматів. Багаторазові пристрої поступаються одноразкам у різноманітності смакових лінійок.

Як бачимо, переваг явно більше. Пристрій вартий того, щоб поповнити вашу колекцію. Придбати будь-яку pod-систему можна на нашому сайті за пару кліків.