Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Vaporesso Zero 2

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Pod System Vaporesso ZERO 2 Pod Kit Pod Kit 800 мАг

Комплект ZERO 2 (Top Fill) Pod Kit відрізняється від комплекту ZERO 2 Pod Kit новими картриджами з верхнім наповненням, великою кількістю кольорів та зміненою упаковкою (див. нижче).

Усі картриджі Vaporesso ZERO line взаємозамінні.

Дизайнери компанії доклали великих зусиль, щоб зробити новий пристрій без єдиного куточка, таким чином нагадуючи «уламок», але при цьому володіючи невеликими габаритами та відмінною ергономікою.

Пристрій оснащений чіпсетом AXON, тому пристрій стабільно працює за будь-якого рівня заряду батареї.

Системи POD призначені для використання зі змінними фільтроелементами із вбудованими випарниками на сітці та стандартних змійовиках.

Комплект Vaporesso Zero 2 POD доступний у шести кольорах: «Чорно-зелений», «Червоно-чорний», «Чорно-фіолетовий», «Чорно-синій», «Чорний» та «Карбон».

Раніше Vaporesso випустила систему Renova Zero POD POD, яка була автономною системою, але серед користувачів електронних сигарет пристрій називається просто Zero.

Незважаючи на те, що минуло багато років, пристрій не втратив своєї актуальності, ним із задоволенням користуються багато вейперів.

Але прогрес не стоїть на місці, тому логічно, що компанія вирішила оновити цей пристрій, щоби весь світ побачив Vaporesso ZERO 2 Pod Kit.

Також отримано оновлення з приводу верхньої заправки картриджа – новинка заповнює верхню частину рідиною (достатньо зняти інтерфейс та відкрити заглушку), що значно прискорить заправку та захистить контакти пристрою від витікання рідини.

У пристрої немає ні прямих ліній, ні кутів, ні граней, але це те, що привертає увагу, тим більше що пристрій маленький - 89 * 31,8 * 19 мм.

Варто відзначити, що система POD має відмінну ергономіку завдяки незвичайній формі корпусу і невеликому розміру.

Виробник пропонує комплект Vaporesso Zero 2 POD як у строгих кольорах на зразок чорного або карбону, так і яскравих кольорах.

Комплект Vaporesso Zero 2 POD живиться від вбудованого акумулятора ємністю 800 мАг, чого достатньо для живлення пристрою в автономному режимі протягом двох-трьох днів.

Акумулятор заряджається за допомогою роз'єму USB Type-C, розташованого на нижній частині пристрою струмом 1А, тому час повної зарядки становить 40-50 хвилин.

Пристрій оснащений чіпсетом AXON (зрозуміло, урізаною версією), тому ви отримуєте повний захист та можливість використовувати пристрій у двох потужностях (9 Вт та 11 Вт).

Гаджет активується під час затягування. На корпусі системи POD є чотири світлодіоди, які дозволяють контролювати рівень заряду батареї, активацію та заряджання.

Як і в першій версії пристрою, у комплекті Vaporesso Zero 2 POD використовуються змінні картриджі із вбудованим випарником.

Картридж One - ZERO 2 Top Filling 1.0Ω MESH POD на сітці, з можливістю заправки зверху, що допоможе заправити картридж та знизити ймовірність витоку рідини.

Вгору