Зміст

 1. Рейтинг найкращих жиж для багаторазових систем
 2. Найкращі смаки Elfliq, FlavorLab FL350 LUX, Wick&Wire V2
 3. Рекомендації щодо заправлення картриджа

 

Щоб смачно парити, недостатньо відмінного багаторазового поду. Від жижі залежить 50%, а то й 70% успіху. Тут такий самий принцип, як і з авто. Паливо низької проби не тільки не принесе задоволення від їзди, а й може призвести до технічних неполадок. Аналогічно, навіть найдорожчий і найкрутіший девайс вас розчарує, якщо заправити його поганою сумішшю.

Сьогодні хочемо поділитися нашим дослідженням і представити вам топ сольових рідин у 2023 році. Залишайтеся з нами, якщо вам вже є 18.

Рейтинг найкращих жиж для багаторазових систем

Ще кілька років тому хороші заправки для багаторазок можна було перерахувати, задіявши пальці однієї руки. Сьогодні полки вейп-шопів переповнені продукцією американських, європейських, азіатських виробників. Завдяки високій конкуренції практично вся продукція гідної якості, з'являється все більше нових композицій, а самі рідини з кожним роком стають все більш безпечними для здоров'я.

Ми виділили 3 крутих виробника за нашою версією:

1. Elfliq. Сольова рідина elf bar, яка за дуже короткий термін стала легендою вейп-індустрії. У складі тільки преміум компоненти: найкращі ароматизатори, натуральний гліцерин, пропіленгліколь високого рівня, нікотин у потрібній вам концентрації. Саме останній пункт відрізнив сіль від конкурентної продукції – тепер ви можете самі вибирати та коригувати пропорцію від 1% до 3%. Дві ємності тари: підходящий вибір для всіх, хто часто експериментує – 10 мл; 30 мл - для тих, хто воліє насолоджуватися ароматом до 3 тижнів.
2. FlavorLab FL350 LUX. Жижа відрізняється універсальністю – відмінно підійде для всіх сучасних девайсів, включаючи стартові комплекти та МTL-вейпи. У палітрі ви не знайдете моно-смаків, зате асортимент представлений 10-ма чудовими міксами. Оптимальний варіант за критеріями ціни, наповнення та дизайну. Кожному аромату присвоєно свій унікальний яскравий малюнок з тваринами та фантазійними істотами. Такі капсули зроблять вашу колекцію оригінальнішою.
3. Wick&Wire V2 Salt. Ще один лідер українського вейпринку. Тотал black дизайн, інгредієнти найвищої якості, технології виробництва за американськими стандартами – все разом справляє враження преміального зарубіжного продукту. Найприємніше – це вартість одного флакона. Вона не перевищує 6 $. За це величезний плюс у карму компанії. У колекції всього 4 позиції, але такі, що просто дух захоплює. Однозначно, це маст хев.

Найкращі смаки Elfliq, FlavorLab FL350 LUX, Wick&Wire V2

Три колекції, три різні підходи до передачі смакових відчуттів. Скажімо відразу, всі мікси гідні поповнити вашу вейп-палітру. Ми протестували популярні, а також зважили на думку наших клієнтів. Готові поділитися рейтингом найбільш соковитих і незвичайних поєднань найкращих сольових рідин.

Лінійка від Elf Bar:

 1. BlueRazz Lemonade (малиново-чорничний лимонад)
 2. Elfbull (легендарний енергетик Red Bull)
 3. Cotton Candy (цукрова вата)

Український флагман FlavorLab:

 1. Pomegranate Menthol (гранат з ментолом)
 2. Kiwi Passionfruit Papaya (ківі, маракуйя та папайя)
 3. Blueberry Cherry (чорниця та вишня)

Wick & Wire:

 1. Frozen Forest (лісові ягоди з м'ятою)
 2. Coco Tab (кокос-тютюн)
 3. Arctic Black (червона та чорна смородина з холодком)

Рекомендації щодо заправлення картриджа

Сольові рідини для систем, як і паливо в машину, важливо не тільки правильно підібрати, але і заправити. Підготували невелику шпаргалку для обслуговування резервуара.

- важливо заливати суміш з огляду на конструкцію пристрою (уточніть в інструкції вид заливки – нижній, бічний або верхній)

- залиште електронну сигарету на 10-15 хвилин, щоб усі елементи добре просочилися

- не заповнюйте бачок більш ніж на 75%.

Смачного паріння!