Зміст

 1. Сольовий нікотин
 2. Низька потужність пристроївВисока концентрація нікотину
 3. М'який і приємніший на смак
 4. Найкраща абсорбція нікотину
 5. Сольова рідина краща за звичайну?

 

Сольова рідина стає все більш популярною в сучасних POD-системах — як одноразових, так і з можливістю заряджання. Вона дійсно відрізняється від традиційних рідин для вейпінгу своєю особливою формулою та вмістом нікотину. Але що цікаво, багато хто вважає її більш шкідливою для здоров'я. Чи це так насправді? У цій статті ми з вами й розберемося у цьому питанні.

Сольовий нікотин

Щоб розібратися в тому, чим є сольовий нікотин, необхідно спочатку мати розуміння того, що таке нікотин у своїй початковій формі. Природний нікотин – це алкалоїд, який виробляють рослини із сімейства пасльонових. Його синтез відбувається у коренях, а накопичення – у листі рослин для захисту від комах. Це привернуло увагу людини, яка навчилася це листя спочатку палити, а потім його синтезувати для створення рідин для електронних цигарок.

Що ж стосується сольового нікотину, то це той самий хімічний елемент, в який, однак, додано невелику кількість безпечних органічних кислот, що засвоюються людиною. Зроблено це для того, щоб покращити безпосередньо засвоюваність людським організмом нікотину. Такий алкалоїд краще і швидше всмоктується в кров, що забезпечує низку переваг, про які - далі.

Низька потужність пристроїв

Перед виробниками електронних цигарок кілька років тому було поставлене непросте завдання. Вейпи вже мали досить велику популярність, проте вони були дещо заморочені в обслуговуванні, що для масового покупця – неприпустимо. Тоді й стали в пригоді особливості сольового нікотину. Завдяки вищій концентрації алкалоїду, для насичення вейпера необхідно менше пари, а значить і невисокої потужності кінцевого пристрою буде достатньо. Це значно розв'язало руки виробникам, дозволивши випускати недорогі малопотужні девайси для низькотемпературного ширяння, які були прості в експлуатації, забезпечували відмінний досвід вейпінгу і завдяки цьому швидко захопили світ.

Висока концентрація нікотину

Завдяки зміненій молекулярній структурі, сольова рідина може містити більше нікотину, ніж звичайна. Якщо в стандартній жижі його концентрація досягає приблизно 17 мг/мл, після чого алкалоїд починає випадати в осад, то сольовий цей показник може досягати 50 мг/мл, що, очевидно, втричі більше. Це забезпечує більшу міцність пари та швидше задоволення нікотинового голоду.

М'який і приємніший на смак

Гашений кислотою нікотин стає м'якшим на смак, не відчувається в рідині стороннім ароматом. Це особливо підходить для тих, хто не любить надто інтенсивні ароматизовані рідини, адже нейтральний запах нікотину дозволяє створювати жижі з акуратним, м'яким, не напористим ароматом.

Найкраща абсорбція нікотину

Сольовий нікотин, як ми вже зазначали, має змінену молекулярну структуру. Він краще засвоюється організмом, тому і для насичення його потрібно менше. Пар забезпечує яскравіше виражений миттєвий удар нікотину по горлу, при цьому самого алкалоїду у складі може бути набагато менше, ніж у звичайній рідині, яка забезпечила б такий же удар. Це чудова новина для тих, хто всерйоз задумався про своє здоров'я і хоче позбутися нікотинової залежності, а також людей, які практикують короткі сеанси вейпінгу по 3-5 затяжок.

Сольова рідина краща за звичайну?

Отже, перерахуймо переваги сольової жижі:

 • м'якший смак;
 • найкраща абсорбція, що забезпечує миттєвий удар по горлу;
 • необхідність меншої потужності електронної цигарки;
 • висока концентрація алкалоїду в жижі, а отже, потреба в її менших обсягах (висока міцність пари);
 • низькотемпературне паріння, яке більш безпечне з точки зору утворення з жижі нових шкідливих для здоров'я сполук;
 • ефективно допомагає позбутися нікотинової залежності.

Так чому ж за всіх переваг сольових рідин, звичайні все ще актуальні та мають попит серед вейперів? Річ у тому, що через високу концентрацію нікотину така жижа підходить далеко не під усі стилі вейпінгу. Наприклад, люди, які полюбляють густий, ароматний, інтенсивний дим, завжди оберуть звичайний наповнювач, здатний все це забезпечити. У різних мехмодах, бокс-модах найчастіше (та майже завжди) будуть використовуватись саме жижі з непогашеним нікотином. А ось для компактних POD-систем така рідина – те, що потрібно.

Отже, сольова рідина – це надійний, зручний та ефективний з погляду насичення нікотином вибір для тих, хто шукає можливість насолодитися вейпінгом без зайвого клопоту. Величезний вибір ароматів дозволяє кожному підібрати електронну сигарету до смаку. Тому не соромтеся купувати одноразові або багаторазові сигарети з можливістю зарядки з сольовою рідиною і насолоджуватися парінням в будь-якому місці. в будь-який час.