Зміст

 1. Основні типи картриджів
 2. Популярні моделі картриджів від Elf Bar
 3. Переваги одноразових та багаторазових картриджів

 

Багаторазові POD-системи мають попит у вейперів нарівні з одноразовими електронними сигаретами. Різниця очевидна: одноразові поди не вимагають обслуговування та утилізуються повністю після використання. Багаторазові пристрої потребують заміни картриджів або заповнення їх сольовою рідиною. Яку систему вибрати – одноразову чи багаторазову – вирішувати вам. Все залежить від ваших потреб, досвіду та бажання експериментувати, самостійно вибираючи компоненти для паріння. І ті, й інші девайси мають свої недоліки та переваги.

Сьогодні ми поговоримо про те, чому багаторазові под-системи варті вашої уваги, що таке картриджі для пода, якими вони бувають і наскільки їх вистачає. Розглянемо найпопулярніші моделі від знаменитого виробника електронних пристроїв Elf Bar. Усім, кому цікаво дізнатися більше про картриджі для pod-систем радимо дочитати до кінця.

Основні типи картриджів

Насамперед давайте розберемося, що собою представляють картриджі для pod-ів.

Картридж - це резервуар, в якому зберігається сольова рідина, що згодом перетворюється на ароматну пару. Ця невід'ємна частина pod-системи є одним із головних компонентів пристрою. Об'єм таких резервуарів зазвичай варіюється від 1,6 мл до 3,5 мл. Все залежить від моделі, для якої вони створені, а також від типу картриджа. Про це йтиметься далі.

Всі картриджі для багаторазових електронних сигарет поділяються на 2 типи: одноразові та багаторазові. Назви говорять самі за себе, але для розширеного розуміння давайте розберемо кожен із видів.

Одноразові картриджі - попередньо заповнені бачки, що не потребують додаткового втручання та періодичної заправки рідиною. Користувачеві не потрібно замінювати сіль кожні пару днів, після закінчення жижі необхідно лише змінити картридж на новий. Це найпростіший спосіб паріння.

Багаторазові картриджі - вид резервуарів для сольової рідини, які потребують заправки сіллю після її закінчення в ємності. Більш ходовий тип картриджів для вейпів, тому є більш економічним і залишає простір для експериментів. Заправка даних картриджів здійснюється за допомогою спеціальної рідини для випаровувачів і зазвичай займає кілька хвилин. Основна рекомендація – вибирати жижу, що відповідає типу пристрою, який ви використовуєте. Смак солі для заправки ви можете вибрати будь-який, на свій розсуд. Зазвичай заповнити резервуар сольовою рідиною можна до 5 разів, далі слід взяти новий картридж.

Популярні моделі картриджів від Elf Bar

Найвідоміший виробник електронних девайсів має у своєму арсеналі картриджі для pod-систем варті вашої уваги. Познайомимось із ними ближче. А також відповімо на головне питання – наскільки вистачає картриджа для різних серій.

Змінні картриджі для Elf Bar RF350 та Mate 500. Багаторазові резервуари для однойменних моделей под-систем. Дані картриджі підходять як для капсули RF350, так і для Mate 500, вони взаємозамінні. Для заправки ємності рідиною необхідно зняти картридж, залити сіль та встановити деталь назад. Після цих нехитрих маніпуляцій відкладіть под на 10 хвилин. За цей час усі компоненти зможуть добре просочитися у випарник, що подовжить службу змінному резервуару.

Основні характеристики:

 • Об'єм: 1,6 мл
 • Опір: 1,2 Ом
 • Термін служби: 7-10 днів

Змінний картридж Elf Bar FB1000. Ще один багаторазовий бачок. Як і попередню модель, цю ємність також потрібно заправляти сольовою рідиною, що підходить для підсистеми FB1000. Сіль можете вибрати з будь-яким смаком, головне, щоб жижа відповідала даному пристрою. Встановити картридж максимально легко – приєднується магнітом. Достатньо великий обсяг ємності (3,5 мл) гарантує ідеальне паріння протягом декількох днів. Завдяки прозорому корпусу, контролювати кількість солі дуже просто.

Основні характеристики:

 • Об'єм: 3,5 мл
 • Опір: 0,9 Ом
 • Термін служби: до 8 днів

Попередньо заправлені картриджі Elf Bar P1. На відміну від попередніх моделей ці картриджі є одноразовими (із закритою системою). Це означає, що після закінчення електронної рідини резервуари слід замінити на нові. Посібник користувача наказує почекати 10-15 хвилин після встановлення бачка перед використанням под-системи. Так ви зможете насолоджуватися парінням довго і якісно. У лінійці 14 популярних смаків, бестселери з колекцій одноразових сигарет. Об'єм рідини 2 мл, що вміщається в ємність, розрахований до 400 затяжок. Один такий картридж здатний замінити 20 сигарет і прослужити до трьох днів активного використання.

Основні характеристики:

 • Об'єм: 2,0 мл
 • Опір: 1,2 Ом
 • Термін служби: 2-3 дні

Переваги одноразових та багаторазових картриджів

Ми розглянули основні типи та моделі резервуарів для сольової рідини. Тепер хочемо навести аргументи "за" на користь як багаторазових, так і одноразових змінних бачків.

Багаторазові картриджі (з відкритою системою):

 • дають широкі можливості для експериментів із сольовою рідиною
 • великий вибір смаків солі
 • екологічніші одноразових, тому що створюють значно менше пластикових відходів.
 • тривалий термін служби
 • за правильної експлуатації, смакопередача ідеальна
 • Одноразові картриджі (із закритою системою):
 • максимально прості у використанні, все, що потрібно – замінити картридж на новий
 • не потрібно витрачати час на обслуговування под-системи
 • виключений витік рідини з пода
 • доступні за ціною
 • різноманітна лінійка готових смаків

Тепер вибрати підходящий вам картридж не складе труднощів. Якщо ж залишилися складнощі з вибором правильного резервуара для вашого пристрою або потрібної рідини, команда Cloud Smoke готова відповісти на питання, що хвилюють вас, і допомогти із замовленням. Купуючи товар у нас ви можете бути впевнені в якості та гарантії на електронні девайси та комплектуючі для них.