Зміст

 1. Опис одноразових цигарок та їх переваги
 2. Чим заправлено одноразову електронну цигарку
 3. Переваги та недоліки сольового нікотину
 4. Різноманітність сольових рідин
 5. Висновок

 

Одноразові електронні цигарки з'явилися пізніше, ніж багаторазові вейпи, проте встигли сильно сподобатися шанувальникам паріння. Для цього були всі передумови, адже компактні пристрої, які не потребують заправки та обслуговування, є ідеальним повсякденним девайсом для курця. Простий та миттєвий спосіб задовольнити потребу у нікотині. У цій статті ми розглянемо, яка рідина використовується в одноразових сигаретах і в чому її відмінності перед звичайними наповнювачами для вейпів.

Опис одноразових цигарок та їх переваги

Отже, одноразові електронні цигарки є пристроями, які не вимагають дозаправки рідиною та заміни випарників. Вони вже містять все необхідне для паріння, включаючи батарею, атомайзер і наповнювач. Такі цигарки можна використовувати доти, доки жижа не закінчиться або батарея не розрядиться (останнього за нормальних умов статися не повинно).

Однією з головних переваг одноразових цигарок є їхня простота у використанні. Вам не потрібно вибирати та купувати рідину, заміняти випарник або піклуватися про те, що батарея розрядилася. Все, що потрібно зробити – розпакувати сигарету та почати парити.

Чим заправлена ​​одноразова електронна цигарка

Одноразові цигарки можуть бути заправлені різними видами рідини для вейпінгу, включаючи сольовий та звичайний нікотин. Однак більшість виробників використовують сольовий нікотин, оскільки він має кілька переваг перед звичайним у конкретному випадку:

 • відсутність потреби в потужності пристрою;
 • висока міцність;
 • концентрований нікотин у складі – жижі вистачає на довше.

Сольовий нікотин не завжди забезпечує такий же насичений і багатий аромат, як і звичайний вейп. Зате при його парінні утворюється менше пари, що може бути дуже важливо, якщо ви парите в приміщенні або машині.

Переваги та недоліки сольового нікотину

Сольовий нікотин є порівняно новим видом даного алкалоїду, який був розроблений для покращення засвоюваності в організмі людини. Забезпечуються дані його властивості завдяки хімічній взаємодії з органічними (засвоюваними організмом людини) кислотами. Через це нікотин краще всмоктується в кров і швидше досягає мозку, забезпечуючи миттєвий удар по горлу і швидше вгамовуючи нікотиновий голод вейпера.

Сольовий нікотин також має менш жорсткий горловий уколом, що робить його більш м'яким і менш дратівливим для горла. Це може бути особливо привабливим для тих, хто переходить зі звичайних сигарет на електронні пристрої, оскільки саме цигарки містять багато шкідливих речовин, які можуть дратувати горло та викликати інші проблеми зі здоров'ям. Після тютюну курити вейп вам буде набагато приємніше.

Однак варто пам'ятати, що сольовий нікотин може мати вищу концентрацію алкалоїду, ніж звичайний наповнювач (до 3-х разів більше) і його використання у великій кількості може викликати неприємні відчуття і навіть побічні ефекти. Тому важливо вибирати правильну міцність та дозування рідини для одноразових цигарок.

Різноманітність сольових рідин

Важливо розуміти, яка рідина знаходиться в одноразці, тому що в даних пристроях немає можливості дозаправки й все що вам залишиться робити, якщо електронка не підійде, це викинути девайс.

Слід вибирати сольовий наповнювач за:

 • міцністю (зазвичай це 2% і 5% нікотину, але може бути й більше);
 • ароматизаторами (фруктовий, ягідний, аромат десертів, коктейлів тощо);
 • свіжістю(деякі люди можуть відчувати дискомфорт при ширянні ментолових та м'ятних ароматизаторів).

Хоча не можна сказати, що якість електронної цигарки повністю залежить від наповнювача. Важлива також і її електронна начинка, зокрема випарник, адже саме від нього залежатиме, наскільки ефективно відбуватиметься пароутворення.

Чи існують одноразові електронки зі звичайною нікотиновою рідиною? Так, але найчастіше це жижі без нікотину або з мінімальним його вмістом, адже для забезпечення нікотинового насичення рідиною з алкалоїдом у вільній формі потрібна досить густа і насичена пара, а забезпечити її можуть лише об'ємні баки та потужні випарники.

Висновок

Отже, купуючи одноразову електронну цигарку, майте на увазі, що в ній у 99% випадків знаходиться сольовий нікотин. І не давайте невігласам себе обдурити - це ніякий не синтетичний алкалоїд. Це той самий нікотин, просто оброблений органічними кислотами для кращої засвоюваності організмом. Тому сміливо парите одноразки із сольовою рідиною. Але пам'ятайте, що зловживання вейпінгом може зашкодити вашому здоров'ю.