Зміст

 1. Технічні переваги рідини від Elf Bar
 2. Як правильно використовувати сольову рідину Elfliq?
 3. Інші відмінності AirPods та EarPods

 

В кінці 2022 року популярний виробник одноразових електронок Elf Bar випустив новий продукт, який порадував сотні тисяч шанувальників бренду та збентежив конкурентів. Це сольова рідина у дуже зручному розмірі - elfliq 10ml. Цього об’єму достатньо, щоб зробити 3000 затяжок та насолодитись обраним смаком. А їх у колекції цілих 21!

Чому рідина від китайського виробника стане вигідною покупкою? Для яких пристроїв жижу можна використовувати? Які аромати смакують найбільше? На ці та інші питання ми дамо відповідь далі. Залишайтесь з нами, якщо вам є 18.

Технічні переваги рідини від Elf Bar

Якість продукції від популярного виробника протестована роками та мільйонами користувачів по всьому світу. Новинка тільки підтвердила довіру до компанії. Над створенням кожного нового продукту задіяна велика команда  міксологів, маркетологів та менеджерів. Саме тому пристрої та компоненти виглядають та смакують на вищому рівні. Рідина від Ельф Бар – не виняток. Жижа стала втілення мрії вейперів про ідеальну заправку для под-систем. І ось чому.

Найвигідніша пропозиція на ринку. Ми провели дослідження та з впевненістю можемо сказати, що elfliq купити найбільш економічне рішення. Одна пляшка солі на 10 мл здатна замінити 5 одноразових подів на 600 затяжок від однойменної компанії. Або 10 пачок класичних сигарет. Покупка рідини заощаджує ваш бюджет до 5 разів.

Можливість обрати концентрацію нікотину. Виробник вирішив важливу задачу для більшості людей, які бажають послабити вплив нікотину на свій організм. В асортименті доступні цілих 3 різновиди міцності: 10 мг/мл (1%), 20 мг/мл (2%), 30 мг/мл (3%). Ви можете поступово знижувати відсоток, переходячи з найбільшого до найменшого. Гарна новина для тих, хто мріє відмовитись від паління, – найближчим часом у продажі з’явиться безнікотинова варіація з 0%.

Ідеальне співвідношення VG до PG.  Жижа має найпопулярнішу пропорцію натурального гліцерину до пропіленгліколю: 50%/50%. Завдяки такому збалансованому складу на виході ми отримуємо достатньо велику хмарину пари та яскравий смак без відчутного удару по горлу.

Найбільш смачні аромати рідини Elfliq

Колекція популярної рідини нараховує 21 композицію. У палітрі зібрано найкращі смаки, знайомі з одноразових пристроїв від цього виробника. Найбільш незвичними та цікавими, на наш погляд, ми поділимось нижче:

 • Cherry Cola (Вишнева кола) – ідеально переданий смак шипучої коли та терпкої вишні
 • Blueberry Sour Raspberry (Чорниця-Малина) – вибуховий мікс літніх ягід, перед яким важко встояти
 • Apple Peach (Яблуко-Персик) – перевірені класичні ноти, що набули популярності ще з перших моделей одноразок Ельф Бар
 • Strawberry Ice Cream (Полуничне морозиво) – що може бути смачніше за цей десерт? У рідині він переданий просто геніально!
 • Pink Lemonade (Рожевий лімонад) – цей аромат для справжніх гурманів, бо такого смачного наповнення ви ще точно не куштували

Як правильно використовувати сольову рідину Elfliq?

Elfbar elfliq – це невибаглива універсальна рідина для багаторазових девайсів. Жижа вам точно підійде, якщо ви власник pod-системи або MTL-пристрою. Щоб отримати максимальне задоволення від паріння, дотримуйтесь основних рекомендацій:

 • заповнюйте бачок повільно, не більше ніж на 80%, щоб запобігти протіканню солі
 • після заправки витримайте 10-15 хвилин, щоб рідина встигла просочити всі елементи
 • використовуйте новий картридж, якщо бажаєте змінити вид жижі.

Приємного паріння!