Зміст

 1. Розбір складу рідини від Elf Bar
 2. Рейтинг смаків Elfliq
 3. Рекомендації щодо вибору рідини з колекції Elfliq

 

Попередній 2022 знаменний великою кількістю новинок у вейп-індустрії. Один тільки китайський бренд ELF BAR випустив 7 інноваційних продуктів: одноразові електронні сигарети BC5000 Ultra, TE5000, BB3000/3500, LB5000, багаторазові пристрої Lowit Pod Kit, ELFA та рідину на сольовому нікотині – elfliq. Жижа за досить короткий термін випередила за продажами десятки популярних брендів і стала однією з найбільш затребуваних.

Сьогодні ми зробимо огляд солі від Ельф Бар. Залишайтеся з нами, якщо хочете дізнатися більше про рідину, що стала найбільш популярною у 2023 року.

Розбір складу рідини від Elf Bar

Суміш від китайського виробника - це 100% відновлення найкращих міксів з одноразових серій, добре знайомих фанатам бренду. Через 5 років досліджень та тестувань компанія презентувала 21 легендарний смак, кожен із яких доведений до досконалості. Чудові elfliq відгуки є підтвердженням цього.

Ідеальна формула з 4 компонентів виглядає так:

 • натуральний гліцерин
 • харчовий пропіленгліколь
 • кращі органічні ароматизатори
 • сольовий нікотин (1%, 2% або 3%)

Сольовий розчин містить ідеально збалансоване співвідношення гліцерину (VG) до пропіленгліколю (PG). Це основні компоненти будь-якої ароматичної суміші для паріння. VG відповідає за величину пари, що утворюється. Чим більше цього інгредієнта, тим більше хмара на виході. У цьому випадку його пропорція – 50%. Це середній показник, а отже маємо досить густий та об'ємний дим. PG – нейтральне органічне з'єднання, яке забезпечує 2 функції: доставку нікотину до легень та «удар по горлу» (насиченість смаку). Вміст гліцерину до пропіленгліколю у співвідношенні 50/50 гарантує м'яке та комфортне паріння.

Бренд випустив 2 обсяги флаконів з різноманітним вмістом нікотину. Тара на 10 мл представлена з трьома варіантами міцності: 10, 20 та 30 мг. Пляшечка на 30 мл: концентрат на 20 та 30 мг.

Рейтинг смаків Elfliq

Рідина elfliq – справжня смакова революція. Всього в лінійці 21 найменування міксів та моносмаків. Ділимося найкращими в кожній категорії ароматів:

Фруктові:

 • Apple Peach (Яблуко-Персик) – найяскравіше поєднання стиглих літніх плодів, найніжніших сік яких буквально відчувається у роті.
 • Mango (Манго) – як справжній масляно-терпкий екзотичний плід
 • Pink Grapefruit (Рожевий грейпфрут) – ідеальний освіжаючий аромат

Ягідні:

 • Strawberry ICE (Полуниця з льодом) – класична солодка полуниця з ментоловими нотами
 • Watermelon (Кавун) – немає сумнівів, що апетитна стигла ягода сподобається кожному
 • Cherry (Вишня) – для тих, хто віддає перевагу кислим нотам.

Напої:

 • Cola (Кола) – легендарна шипуча сода передана максимально реалістично
 • Pink Lemonade (Малиновий лимонад) – ідеальний тандем малини та лимона, закупорених у кубики льоду.

Ментолові:

 • Spearmint (М'ята) – брутальний та освіжаючий смак

Десерти:

 • Cotton Candy Ice (Цукрова вата) – повітряні, солодкі, знайомі всім з дитинства ласощі

Тютюнові:

 • Cream Tobacco (Крем-Тютюн) – скажімо лише одне, нічого смачнішого ми не зустрічали в жодній іншій лінійці.

Рекомендації щодо вибору рідини з колекції Elfliq

В асортименті солі від Elf Bar представлені 2 розміри флаконів: маленький на 10 мл та великий на 30 мл. Також є кілька варіацій міцності нікотину: 1%, 2% та 3%.

Для новачків ми завжди рекомендуємо брати міцність до 30 мг/мл, щоб перехід на новий вид девайсів із заправкою сольовим розчином був плавним та поступовим. Якщо ви любите експериментувати або доки не можете визначитися зі смаком, вибирайте маленьку пляшечку (на 10 мл).

Досвідченим вейперам краще купувати флакони з 3% нікотином. Тоді ступінь насичення буде достатнім, при переході на новий вид жижі ви не зіграєте на зниження.

Щоб не отримати негативний досвід, elfliq купити краще у перевірених та сертифікованих vape shop.