Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Укр

Одноразові електронні сигарети LOST MARY BM5000

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Навігація

 1. ➡️ Електронні цигарки Lost Mary BM5000: коли якість - понад усе
 2. ➡️ Переваги та недоліки Лост Мері БМ5000
 3. ➡️ Будова одноразового PODа Lost Mary BM5000
 4. ➡️ На скільки вистачить Lost Mary BM5000
 5. ➡️ Склад рідини Lost Mary BM5000
 6. ➡️ Як використовувати Лост Мері БМ5000
 7. ➡️ Переваги купівлі Lost Mary BM5000 в Cloud-Smoke

 

Дедалі більша кількість курців переходять з тютюнопаління на паріння з використанням багаторазових і одноразових електронних цигарок. Принцип роботи таких пристроїв ґрунтується не на спалюванні тютюну, а на випаровуванні рідини, що містить різні речовини, включно з нікотином. Хоча деякі виробники пропонують одноразові та багаторазові, в яких використовують безнікотинову рідину. Від складу рідини залежить смак і аромат вдихуваної при вейпінгу пари.

Електронні цигарки Lost Mary BM5000: коли якість - понад усе

Однією з популярних у парильників серією одноразових електронок є Лост Мері БМ5000. Під таким брендом китайська компанія Elf Bar випускає лінійку одноразових електронок, що відрізняються:

 • яскравим дизайном;
 • великою різноманітністю смаків;
 • акумулятором, що перезаряджається;
 • великою кількістю рідини;
 • доступною вартістю.

Піклуючись про якість своєї продукції, для її виготовлення компанія Elf Bar застосовує новітні технології та використовує найкращі матеріали.

Переваги та недоліки Лост Мері БМ5000

На додаток до вже перерахованих вище переваг Lost Mary BM5000 користувачі також відзначають такі переваги POD-системи:

 • компактність;
 • герметичність;
 • безпека використання;
 • оптимальний склад рідини;
 • тривалість терміну служби.

Акумулятор Лост Мері БМ5000 підлягає підзарядці. У вейпі є опція вибору відсоткового вмісту нікотину у вдихуваній парі (2 або 5 відсотків). З недоліків можна назвати досить високу вартість продукту, а також неможливість поміняти рідину в картриджі. Тому задовольнятися доводиться тільки доступними варіантами.

Будова одноразового PODа Lost Mary BM5000

Ця модель для вейпінгу складається з корпусу, в якому міститься акумулятор об'ємом 650 мАг, картридж, заправлений 14-ма мілілітрами сольової рідини. За насиченість і смакопередачу пари відповідає сітчаста подвійна котушка. Внизу одноразки знаходиться порт USB Type-C, через який заряджається батарейка.

На скільки вистачить Lost Mary BM5000

На відміну від одноразових цигарок SMOK NORD Bar 4000, розрахованих на 4 тисячі затяжок, рідини в картриджі вейпа Lost Mary BM5000 вистачає для п'яти тисяч затяжок. Залежно від інтенсивності паріння одного пристрою вистачає на 2-3 тижні.

Склад рідини Lost Mary BM5000

Стандартним для одноразок Лост Мері БМ5000 є такий склад рідини в картриджі:

 • сольовий нікотин;
 • ароматизатори;
 • гліцерин і пропіленгліколь.

Усі ці речовини є натуральними, не завдають шкоди навколишньому середовищу. Завдяки герметичності пристрою жижа з нього не витікає.

Як використовувати Лост Мері БМ5000

Активізація вейпа не передбачає будь-яких додаткових дій або налаштувань. Щоб уникнути випадкового ввімкнення, Lost Mary BM5000 не має електронного меню, будь-яких кнопок. Після однієї затяжки цигарка автоматично приходить у "робочий" стан.

Переваги купівлі Lost Mary BM5000 в Cloud-Smoke

Наша компанія працює в сегменті ринку електронних цигарок уже кілька років, тому команду її співробітників не можна звинуватити у відсутності професійної майстерності. До того ж ми дорожимо своїм авторитетом, цінуємо кожного клієнта. Пріоритетом торгового онлайн-майданчика Cloud-Smoke - якість пропонованого товару. Тому якщо ви вирішите купити Лост Мері БМ5000 або будь-яку іншу марку електронних цигарок в нашому інтернет-магазині, можете не сумніватися в оригінальності продукту, оскільки ми отримуємо товар безпосередньо від постачальника.

У каталозі представлений великий вибір Lost Mary BM5000 з ягідними класичними ароматами та нестандартними яскравими міксами. Якщо ви бажаєте спробувати одноразку оригінальної квадратної форми, розраховану на 6,5 тисяч затяжок, ми пропонуємо купити в Cloud-Smoke за хорошою ціною модель VAAL GLAZ 6500. Скільки коштує ця або будь-яка інша електронка, зазначено в каталозі. Замовити будь-який продукт з доставкою не тільки по Києву, а й у будь-який інший населений пункт України можна просто зараз на нашому сайті.

Вгору